Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Keményítő napon lehet kirántot...

Keményítő napon lehet kirántott tököt enni krumplival?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem annyira ismerem a 90 napost, de ugye a panír azt liszt, tojás, zsemlemorzsa, és ezek közül egyik sem keményítő, hanem szénhidrát és fehérje. Szóval szerintem a tököt készítsd el vhogy másképpen. Főzeléknek, vagy csak fűszerezd le, és párold meg.
2009. júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

"de ugye a panír azt liszt, tojás, zsemlemorzsa, és ezek közül egyik sem keményítő, hanem szénhidrát és fehérje"


Szerinted a keményitö micsoda? Mert az egyértelmüen szénhidrát - olvass csak utánna gyorsan.

A liszt meg a zsemlemorzsa nagyrészt keményitö, azaz szénhidrát, a tojás pedig fehérje.

2009. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En szoktam enni rantott zoldseget is, de akkor nem eszem kenyeret, es rantott hust is eszem, sot, mondjak valamit? tejszines tortat szoktam enni szenhidratnapon. es nem durum,tojas nelkuli tesztakat, hanem sima rendes 8tojasos tesztat. Na azt? fogyok megis.. Gyumolcsnapon is szoktam csinalni koktelt,amibe teszek egy fel citrom levet,es egy keveske (10-20ml) tejet. Ettol meg fogyok.


73. nap - 14kg ;)

Oltsatok..tessek tessek

2009. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második. Akkor ezek szerint nincs értelme a 90 naposnak, ha a keményítőt nem lehet szétválasztani a szénhidráttól? A liszt, azért ne legyen már teljesen keményítő!! Csak gondolj bele melyik hízlal jobban, ha megeszel 1 kg zöldséget, vagy 1 kg kenyeret.
2009. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21:25-ös: itt egy viki-cikk:

[link]


Itt pedig láthatod, hogy a liszt 70% keményitöböl áll:

[link]


A zöldségek vizsont nagyrészt N E M keményitöböl állnak, ezért a kérdésednek nincs értelme. 1 kg kenyér sok keményitöt (szénhidrátot) tartalmaz, a zöldségek alig. De nem csak a kevés szénhidtár miatt nem hizlalnak annyira, nézz utánna a kalóriaértékeknek.

2009. júl. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!