Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha ebédre 2kiflit ettem...

Ha ebédre 2kiflit ettem szénhidrátnapon, mit egyek vacsorára?

Figyelt kérdés
Az úgy jó, hogy 1kifli + 3kocka csoki, vagy egy 30-40g-os csoki. ?Vagy mit egyek?
2009. júl. 15. 16:01
 1/6 A kérdező kommentje:

1kifli + 1balaton szelet(csokis ostlya) vagy valami ilyesféle csoki!

Így helyes?

2009. júl. 15. 16:06
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
szerintem kenyeret jó sok nutellával
2009. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jólvan,de légyszíves ne gúnyolódjatok már. Tudom,hogy ezt most kb tök arra értetted,hogy nem mindegy neked, egyed a kenyeret nutellával.. Nem ilyen válaszok érdekelnek. Aki nem tud hozzászólni a témában,inkább ne írjon.. Köszi
2009. júl. 15. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Ha már ezt az elvetemült 90 naposat csinálod, NE KERESD A KISKAPUKAT !

Egy kis kifli, egy kis csoki.. Hihetetlen..

2009. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez a 50-70g sz@r minőségű szénhidrát szerinted mire jó? Ez kérlek szépen koplalás, annak meg tudod mi a vége... Ésszel kéne csinálni. A fehérje meg hol marad az izmaidat miért koplaltatod?
2009. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, én vacsorára csak a csokit eszem, de ez szerintem attól is függ, hogy hány kiló vagy, mert én megszoktam, hogy keveset eszek, de ha eddig sokat ettél, akkor nem jó hirtelen nagyon keveset enni, mert rosszul leszel, és nem is fogod tudni végigcsinálni! egyél 1 kiflit, és max egy kevés étcsokit. A balatonszeletet nem ajánlom, mert abban sok a cukor!
2010. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!