Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Jó volt a mai szénhidrát...

Jó volt a mai szénhidrát napom? Vacsorára mit egyek?

Figyelt kérdés

Ebédre ettem 2szelet (fehér)kenyeret, paradicsommal

Vacsorára, szerintem valami csokis kifli féle lesz, szerintetek mit egyek? Vagy jó ez így ? Nem eszek túl sokat, vagy ellenkezőleg? A tésztákat utálom, ezért gondoltam hogy kenyér, és ugye 1szelet mindíg ehető (amit én teljes mértékben nem értek, ezért csak szénhidrát napon fogyasztom) így ettem 2szeletet. Vacsorára a csokis kifli is nagyon kicsi, de nem tudom szerintetek azt egyem? VAGY EZ ÍGY NEM JÓ? Nem olyanok válaszára vagyok kíváncsi elsősorban,akik a diétát, vagy engem ócsárolnak, légyszíves segítsetetek, /Ti, diétázok,és akik tudják rá a választ/


2009. júl. 27. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Tipp: [link]

Lehet, hogy elsőre kiakadsz, de ennyiből nagyon nehéz megmondani, jó-e ha ezt v. azt eszel. Ezt neked kell kitapasztalnod. Hogyan reagálsz a szénhidrátra?

2009. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!