Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Protein (fehérje) napba...

Protein (fehérje) napba belefér a camembert sajt?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak, akik hisznek a 90 naposban. Nekem 1x már működött, csak utána szültem. Akik marhaságnak tartják, azok kíméljenek.
2012. szept. 7. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
a cami 50%-a zsír.
2012. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor inkább hanyagolom.
2012. szept. 7. 17:35
 3/8 Smartguy86 ***** válasza:
60%

Azért bizarr lehet egyik nap csirkemellet enni tojással. Aztán másnap meg csak kenyeret ehetsz tésztával. Harmadik nap pedig almát szőlővel.


Nem lenne logikus minden nap minden tápanyagot megadni a testednek? És akkor talán nem pusztulna le az izomzatod, lenne erőd edzeni és még mellé nem lifegne rajtad a bőr a fogyás után. De nyugi, a 90 napos működik. 90 napig. Utána meg megint jön majd a zsírdisznó élet... kár.

2012. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is végig csináltam 15 kg ment le, tartom is már jó ideje, igaz sokat tornáztam, de én megettem a camambert is.
2012. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak köszönöm. És normál adagokat ettél az adott napokon, vagy csökkentetted a mennyiséget? Én rendesen eszem (persze az adott napon engedélyezett dolgokat), nem éhezek, annak szerintem nem lenne értelme.
2012. szept. 9. 14:26
 6/8 anonim válasza:
Én is ugyanígy csináltam, annyit ettem amennyi jólesett, én sem éheztem, viszont szigorúan betartottam mit szabad enni aznap, mit nem. Minden nap úgy feküdtem le, hogy majd holnap kevesebbet eszem, mert így nem lesz hatásos, a 90. nap végére mégis 15 kiló mínusz lett. De a torna is biztos segített, napi 45-60 perc. A 3 víznapot is betartottam. Kitartás, ha már egyszer sikerült, mégegyszer menni fog.
2012. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hááát, a víznapot akkor is úgy csináltam, meg most is úgy fogom, hogy dupla gyümölcsnap. Az előző alkalommal (9 éve) megpróbáltam, az 1. víznapot végigcsináltam, de este már rosszul voltam, úgyhogy úgy döntöttünk (akkor anyuval és tesómmal csináltam, most egyedül), nem kell több víznap, jó lesz a dupla gyümi. Így akkor 5 kg ment le, de nem is volt rajtam olyan sok, 69kg-ról indultam. Ezzel szemben most 80-ról, majd meglátjuk.
2012. szept. 10. 08:20
 8/8 anonim válasza:
Szerintem a dupla gyümi nap is valami. Csak kitartás továbbra is.
2012. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!