Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta~ Szénhidrát...

90 napos diéta~ Szénhidrát naphoz írna nekem valaki recepteket? . (többi lent).

Figyelt kérdés
Ki, hogy bírja? :D Ismerősöm fogyott vele kb. 15-20 kilót és nem jött vissza neki, tartja a súlyát. :D Esetleg aki végig csinálta már, leírná a tapasztalatait? :) (olyan válaszoktól kíméljetek, hogy "visszahízod", vagy h "semmi értelme ennek a diétának"...) :D Előre is köszönöm a válaszokat :D

2013. jan. 26. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Én zöldségeket ennék a helyedben 'CH napon'.


Azok a válaszolók, akik pedig lebeszélnének erről, nos.. nem kéne előre leszólni őket, valamivel tapasztaltabbak lehetnek.

2013. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor kíméllek,és nem mondom el a történetem ezzel kapcsolatosan. Sok sikert hozzá. :*
2013. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Remélem neked bejön,és nem jársz úgy mint az emberek 80%,ezzel a diétával kapcsolatosan.....
2013. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értelme nincs ennek a diétának,hanem egészségtelen.a szervezetnek minden nap szüksége van mindenféle tápanyagra,fehérjékre stb.Akkora hülyeség ezt a napi szükségletet 3 napig megvonni.Szervezeted pánikba esik,90 nap után szívás az egész. És ne feledd ahány szervezet annyi féle. Ismerősöd nem hízott vissza,gratula neki,ez nem azt jelenti hogy te is ugyanilyen szerencsés leszel.
2013. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem hízta vissza ismerősöd azt a sok izmot amit leadott a diéta alatt. Igen, mert izmot fogyott le vele, nem pedig zsírt. Mikor elkezded a diétát, csak a víztől, és a glikogéntől fog megszabadulni a szervezeted, ez lesz az első pár kiló. Aztán mivel nem eszel fehérjét, szépen elkezded bontani az izmaidat. Ráadásul az anyagcserédet is tönkreteszed: három napon keresztül KIZÁRÓLAG szénhidrátot eszel. Igen, jól hallottad, a keményítő és a gyümölcs is SZÉNHIDRÁT. Arról meg, hogy valaki diéta alatt csokit meg tortát eszik, hagy ne mondjak semmit...


Tudod mi az a szálkásító diéta? Nézz utána...

2013. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én régen sokat fogyókúráztam ezzel. Általában 3 hónap alatt lement 15 kiló, melyet kb. egy év alatt szedtem vissza, majd kezdtem újból...

A szénhidrát nap volt a kedvencem. akkor ettem vajas kenyeret, süteményt, palacsintát, lekváros tésztát stb...

2013. jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

"A szénhidrát nap volt a kedvencem. akkor ettem vajas kenyeret, süteményt, palacsintát, lekváros tésztát stb..."


Ismét megjegyezném, hogy egy diétáról beszélünk. Aki ezeket olvasva még komolyan veszi ezt a baromságot, az nemes egyszerűséggel szellemi fogyatékos...

2013. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem.. a magyarok alkossanak rasszokat.


Az egyik (alsó) csoport az, aki évente fogyókúrázik, mondjuk ott is a rosszabb, amelyik vajas kenyérrel..


Egy kis gumicukor és cukros tej is finom hozzá, és szénhidrát (+tej mert az ad egészséget).

2013. jan. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kedves 7-es.teljesen igazad van.

az előtted hozzászóló pedig,ha mindig 1 év alatt vissza szedted,akkor neked nem logikus az h nincs túl nagy értelme ennek a "ratyi" diétának? Ember vagy,Nem növény.Tehát gondolkozz egy kicsit.

2013. jan. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem írok receptet! Azt próbáld megérteni, hogy az ilyen fogyókúráknak hosszú távon több hátránya van, mint előnye. Ha nem eszel és ilyen eszetlen módon kínozod a tested, persze, hogy fogyni fogsz. Csakhogy 3-6 hónap múlva kétszer annyit fogsz hízni. Ezt akarod? Ne ilyen idióta fogyókúrákkal kínlódj, hanem menj el hetente háromszor-négyszer legalább egy órát aktívan mozogni és ne zabálj ész nélkül minden cukros, zsíros vackot. Ennyi a történet!
2013. ápr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!