Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hány kilót lehet leadni 2...

Kilari88 kérdése:

Hány kilót lehet leadni 2 hónap alatt egészségesen (zsíból nem izomból fogyni)?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

90 napos diétával semennyit. Azzal csak izomból fogysz.


Max heti 1kg az a mennyiség, ami egészséges. Ha ennél többet fogysz, akkor izomból is fogysz.

2013. márc. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tökmindeggy válasza:
Nem kell fogyni!
2013. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hogy érted?
2013. márc. 30. 12:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a "fogadd el magad ahogy vagy" gyökérségre akar kilyukadni. Ez egy rossz felfogás. Ha téged zavar a külsőd, változtass rajta.
2013. márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Googlbe ird be hogy Harcosok etrendje nagyon jo en nagyon gyorsan lefogytam de emelet napont masfel orat edzek is es rendesen megizzadok es sulibol haza jovet a hosszabb gyalogos utat valsztom es csak zoldseget gyumolcsot eszek es sak vizet iszok(alap jaraton vegetarianus vagyok )
2013. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tegnap 21:02 válaszát senki ne vegye komolyan. Előbb az ember alapvető biológiájával legyetek tisztában, aztán majd megértitek, miért rendkívül egészségtelen, de főleg izomromboló ha vegetáriánus vagy és a harcosok étrendjét követed.
2013. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Aki utanam valszolt..en 14 eves vagyok egy eve csinlom semmi bajom nincs van azert izmom is nem rombolja le...es en mar 7 evea korom ota sziguruan vega vagyok..;) szerintem gondolj bele mielott irsz valamit es miota csinalom a harcosok etrendjet nincs rajtam felesleg tokeleea lapos hasam van pedig elhizasra hajlamos vagyok es igy nem egyszeru lapos hasat varazsolni..:s
2013. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A válasz adott: 14 éves vagy. Itt még inkább a genetikád számít. Ha jó géneket örököltél, nem tudod sehogy elrontani az alakod. Ez van.


Kicsit jobban értek hozzá, mint te. Konkrétan többet sportoltam, mint amennyit te éltél, ebből következik hogy a táplálkozástudományhoz is konyítok.


A három fő makronutriens: fehérje, zsír, szénhidrát. Mindegyikre szükségünk van. A fehérje az izmaidhoz kell, a másik kettő pedig energiaforrás. Az a baj veled, hogy nulla a fehérjebeviteled. Az csak húsban van. A növényi fehérjének rossz az aminosavprofilja, nem hasznosul. Ráadásul a napi nem több mint egy étkezéseddel még ráteszel erre egy lapáttal, rossz hatással van az anyagcserédre.


"van azért izmom is, nem rombolja le" <- izom mindenkin van, a kérdés, hogy mennyi. A "nem akarok izmos lenni" szöveg sem kifogás. Attól leszel formás, akár fiú akár lány vagy.


Egyébként nem kioktatásnak írom, csak jó lenne ha tisztában lennél a dolgokkal. A vegetáriánus dolog az hogy néz ki nálad? Kb miből áll az étrend?

2013. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Türelem kell és kitartás nem két hónap :)
2013. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!