Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A Gastroyal 90 napos diétájáto...

A Gastroyal 90 napos diétájátol lefogok fogyni?

Figyelt kérdés

Vagy tudtok jobb ételrendelést?

Nekem sem időm,sem türelmem nincs összeválogatni az ételeket,sőt nem is értek hozzá,hogy mit-mivel lehet ennni-inni.

Tényleg mit ihatok?


2009. szept. 20. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lenne a legjobb, ha magad válogatnád össze a rendelést, és nem egy megszabott diéta szerint haladnál. Csak egyszerűen figyelj oda, hogy változatos legyen, sok zöldséget egyél, leveseket, ne legyenek zsírosak az ételek. Véleményem szerint azzal jobban jársz.

Ivásnál meg arra figyelj, hogy ne igyál cukros italokat, és lehetőleg alkoholt sem. Ha valami üdítőre vágysz, legyen 100%-os.

2009. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi,de....

Nekem ez a módszer lenne szimpatikusabb,sajnos nincs időm ,még néha vásárolni sem. A páromnak pedig másnapra be kell raknom a "diétáját" mert estig dolgozik.

Ketten kezdjük el a 90 naposat.

Muszáj fogynunk mindkettőnknek,eü.okok miatt,ez a legkézenfekvőbb számomra.

Tehát rendel valaki a Gastroyal-tól?

2009. szept. 20. 14:18
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem inkább te válogasd össze a kajákat (olcsóbb meg mégis csak jobb minőségű).Nem olyan nehéz-> google-on keress rá.

(engem ne kérdezz szerintem a 90 napos egy marhaság)

2009. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Első vagyok. Ha egészségügyi okok miatt diétáztok... pláne nem tartom jó ötletnek a 90naposat. Én sem vagyok 90napos diéta párti, szerintem nem tesz jót a szervezetnek, hogy fontos tápanyagokat felváltva napokig elzárunk a szervezettől. Nem tudom elképzelni, hogy ez egészséges lehet. Ráadásul, ezzel a diétával szerintem azért lehet fogyást produkálni, mert a megszorítások miatt hiába tűnik tágnak a kategória, mégis, nincs mivel párosítani az ételeket, és így keveset esznek. A változatos étrend az egészséges.


Van olyan a megrendelhetők közt, hogy diétás ételek, ahol ott van a kalóriamennyiség. És a hagyományos ételeknél van rengeteg natúr húsos, rizses, zöldséges étel, levesek. Szerintem ezzel jobban jártok. (még anyagilag is...) Még az update ételek sem tűnnek rossznak.


De bocsánat hogy beleszólok, amennyiben tényleg ennyire ragaszkodsz a 90naposhoz. Csak jót akarok.:)


Most megnéztem a 90napos étrendjét a Gastroyalnak - ez tényleg belefér abba a diétába? Mert nekem gyanus, de én ennyire nem értek hozzá.

2009. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 igabcsy ***** válasza:
100%

Szia. Én egy időben rendeltem a Gastroyaltól az ebédet. Nem a fogyókúrásat, hanem csak úgy össze vissza, mikor melyiket kívántam meg.

A 90 naposról nem tudok biztosat mondani, inkább csak azért írok, mert már van egy általános tapasztalatom az ételeikről.

kb. 3 hónapig ettem náluk, és alapvetően meg voltam elégedve a mennyiséggel és a minőséggel is. Természetesen nem vetekedett a frissen készült ételekkel, de tudni kell válogatni. pl. utálom a fásult és felmelegített sültkrumplit, ezért olyant soha nem kértem. De előnyben részesítettem az egytál ételeket, főzelékeket, szaftos húsételeket, leveseket.

Megértelek, ha nincs időd minden nap főzni és ezt választod, mert én is pontosan ezért próbálkoztam.

Az biztos, hogy drágább, mint ha Te főznéd meg, de szerintem vágjatok bele, azután ,

majd meglátjátok, hogy a Ti ízléseteknek mennyire felel meg.

2009. szept. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Esetleg napi kétszer másfél óra testedzés decemberig. Ingyenes!
2009. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Én hosszú ideig rendeltem a Gastroyaltól(nem diétásat, hanem normál ételeket)...

Hosszú ideig nagyon elégedettek voltunk : ízletes, egészséges és viszonylag olcsó volt.

Aztán pár hónap alatt úgy leromlott a minőség, hogy sorra dobtunk ki mindent!!! Ettől kezdve a választék is egyre csökkent...

Húsvét előtt újra megpróbálkoztunk velük : EHETETLEN!!!


Szerintem az ételek rossz minősége a diétás ételeken is érződik (félig főtt krumpli, rossz minőségű húsok, stb.)...

2009. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
29%

szia!

én most is rendelek tőlük 90naposat.

a 7.hétnél tartok,de 2hete semmit nem fogyok.

addig is 4kiló.hát,vegyesek az érzéseim,a menüjük forog,kb.4hetente ugyanaz.

A kaják nagyjából jók,de ez az ismétlődés..-ezért egy-egy szénhidrátnapot magamnak csináltaM,na meg keményítőt.-megfőzöl egy nagy adag krumlifőzeléket,tésztát egy finom bertolli szósszal..

A kérdésedre a válasz,nyilván velük is le lehet fogyni(az én célom 10kiló)-de amikor szénhidrátnapon hozzák a rizses kajákat,itt pedig azt olvasom,hogy a keményítőkhöz tartozik-hát akkor elgondolkozok,h.ugyanolyan jó e ez.

2009. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért amúgy magadtól nem főznég meg havonta ugyanazt? Kénytelen lennél, feltételezem, ha minden nap mást ennél. Vagy 30-nál többféle ételt szeirnted oylan sok háztartásban lefőznek?:) Ennél gyakrabban is váltakoznak az ételek, azzal a különbséggel, hogy több napig eszik ugyanazt ráadásul, míg neked naponta más a menü.
2009. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért fogtál hozzá ha sem időd, amit nem hiszek, ha sem türelmed a válogatáshoz, és értelmed sincs elolvasni, hogy mit mivel ehetsz-ihatsz?Mit ihatsz? Mit szoktak az emberek inni? Esetleg vizet? Teát? Válassz!
2009. nov. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!