Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta eredménye...

A 90 napos diéta eredménye mikor kezd látszani?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó, sok mindentől függ. pl. a súlyfeleslegtől, a mozgásról, mert ugye ajánlott a diéta mellett.

pl. nekem csak +8 kiló feleslegem volt.Mikor anno elkezdtem 3 hétig semmi nem történt, utána látványosan, gyorsan jöttek le rólam a kilók.

2013. ápr. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! Elolvastam a belinkelt cikket. Mégis nagyon sokan lefogytak a 90 napos diétával, többek között én is.
2013. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 b_smart válasza:
32%
A 91-100. napon, mikor visszahízol
2013. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Ki mondta hogy nem lehet fogyni?

Lehet fogyni, de amennyit fogsz a nagyrésze izom! Nem érted? A zsír megmarad rajtad..

Jelentősebb mennyiségű fogyásnál csak rondább leszel. Nem a mérleget kell figyelni, hanem a tükröt.

2013. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Csijju válasza:
43%
Valóban az ilyen diétákkal először csak izmot veszítesz, majd amikor azt hiszed, hogy vékonyabb vagy, hiszen a mérleg kevesebbet mutat akkor csak annyi történt hogy az izmodból veszítettél de a zsír megmaradt. Amikor meg visszajön pár kiló akkor az meg mind zsír. Valójában kicseréled az izmod zsírra. Ha diétázni akarsz akkor egyél kevesebbet és végezz súlyzós edzést.
2013. ápr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Murányi Erik válasza:
65%
Én a kúra alatt 123kg ról 98kg ra fogytam. Nem igaz hogy csak az izmokat fogyod. Lefogyott az arcom a kezeim és jóval kisebb lett a pocakom. Ha izmokat veszítesz akkor nekem a zsíros tokám biztos tiszta izom volt . Hülyeség. Ha betartod a második hét végére van mérhető eredmény. Sok sikert.
2013. ápr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az izom nehezebb mint a zsír. Ha esetleg a mérleg nem mutat testsúlyban nagy változást, attól még a tükör másról árulkodik. Sose a súly legyen a célpontod, hanem az, hogy mit mutat vissza neked a tükör! 2. héttől már látszania kell a változásnak. Kitartás! :)
2013. ápr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Sosem, mert ostobasag. Igen, vannak reszeredmenyek, vagy annak latszo valtozasok, de se nem egeszseges, se nem hosszutavu (plane, hogy azonnal visszatersz a regi eletmododhoz, miutan vege, adtal a szarnak egy pofont).

A hatekonysagot bizonygatoknak: nem az a truvaj, ami az elso 5 kilot leszedi rolad, hanem ami az utolso 5ot. Ertsd: akarmilyen kis pozitiv iranyu valtozas ugy tunhet, hogy hasznal, de tartos eredmenye csak tartos valtoztatasoknak van, nem az ilyen 90 napos madarkodasnak. Tenyleg jo az a cikk (nem volt arcom, amikor ismeros lany feherjenapon nekiallt tejbegrizt enni, mert hogy a tej feher, a griz feher, tehat feherje).

2013. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!