Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Napi 1300kcal,15perc futás,...

Napi 1300kcal,15perc futás, guggolás, felülés. Ez jó, hasznos, vagy hogy csináljam?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne számold a kalóriákat mert sokszor nagyon nem jóra vezet ez, inkább az élelmiszereid minőségét tartsd magas szinten.

15 perc HIIT futás jó (heti 1x-2x elég) guggolás és felülés mellé (lent, elöl) kell fent és hátul. Azaz kell felsőtest erősítés és hátizom gyakorlatok.

2013. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hasznos lehet!:)..Sok sikert a fogyáshoz!:)
2013. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem 1300 kalória nagyon kevés, éhezni fogsz és gyenge leszel. Szerintem az étrenden kell változtatni: semmilyen cukor, csak teljes kiörlésű kenyér minimális mennyiségben, tésztafélék teljes kiiktatása. SZóval semmilyen szénhidrát, helyette sovány hús, sok zöldség és gyümölcs desszertnek. Esetleg jégkrém amit édesítővel készítenek. A mozgás jó, de ne felejts el nyújtani!
2013. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy tovább árnyaljam a képet, a teljes kiőrlésű pékárut is felejtsd el. Szénhidrát nuku.
2013. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Próbáld ki a kaloriabazis.hu weboldalt. Én már egy ideje csinálom és nagyon jó! Heti 0,5-1 kg fogyást érek el vele és nem éhezek.

Súlyodhoz, magasságodhoz, életviteledhez képest (már amennyire egy oldal képes erre) kiszámolja hány kalóriát vihetsz be egy nap és ha mozogsz akkor azt is külön be lehet vinni a gépbe.

Sok diétát kipróbáltam már de ez volt eddig az egyetlen működő!

Ingyenes oldal, úgyhogy nincs semmi vesztenivalód! :)

2013. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egy ideje én is ezt használom ,szerintem is nagyon jó. :)
2013. aug. 2. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!