Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta vagy Norbi update?

90 napos diéta vagy Norbi update?

Figyelt kérdés
Melyik a hatásosabb? Melyikkel lehet gyorsabb és jobb eredményt elérni? Mi a véleményetek róluk?
2009. nov. 4. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
ha mindenképpen a kettő közül kell választani, akkor update és soksok edzés. norbi barátunk a szénhidrátot tiltja, leszoktat a cukor evésről, ez életmód nem fogyókúra. a 90 napos diéta pedig szétválasztja a tápanyagokat, erősen vitatott hogy ez fogyaszt-e... egyeseknek bevált, másnál meg semmit nem ér. update és edzésre szavazok!:)
2009. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Én a 90 napossal 10 kg-ot fogytam 60 nap alatt. Itt abba is hagytam. Nekem bevált. Most szülés után is el akarom kezdeni, amint nem fogok szoptatni. Ki kell próbálni. Ja és én nem tartottam be csak 90%-ban.

2009. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mi a 90 napos diéta ?
2009. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

helló


EGYIK SE! egyik rosszabb mint a másik. ezt ajánlom [link]


üdv

2009. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az Update-re szavazok! (Én is ezt csinálom, mióta egyszer kicsit felszedtem!) Igazából nem is tartom fogyókúrának, soha nem éheztem, eszek rendesen. A másik előnye meg, hogy egy életmódváltás, hosszú távon is simán tartható!

Ha meg nem tetszik, nem kell venni a Norbi-termékeket (a mű dolgok amúgy sem egészségesek nagyobb mennyiségben). Mindent lehet enni, csak az időre kell figyelni, de meg lehet szokni hamar.

És persze mozgás- de ez asszem mindennek az alapja!

2010. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

vEgy rakás sz@rt nem érnek!


Mondom én! (fogytam 28kilót)

[link]


Meg voltam norbika nélkül is!

2011. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!