Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki ismer egy jo dietat?

Valaki ismer egy jo dietat?

Figyelt kérdés

Imadok enni,ez a bajom.Kene egy jo ajanlatt dietara.Tudtok??

(idiotak ne szoljanak hozza)!



#Re:dieta
2013. okt. 16. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy jól működö módszerem. Edd 3/4-ét annak, amit eddig ettél, kerüld az édesség minden formáját, és mozogj heti 2 órával többet, mint eddig.
2013. okt. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
alacsony szénhidrát és magas zsír
2013. okt. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem tudom,hogy idiótaság e ,de egy haverom a bébiételes üveg módszerrel fogyott le,

-reggelire is, ebédre is,és vacsorára is csak annyit evett ,amennyi belefért az üvegbe,

2013. okt. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Imadsz enni. Most kiprobalsz valami idiota dietat, leadsz par kilot, majd utana megint elkezdesz zabalni, mert imadsz enni. Van ertelme igy csinalni? Nem.


Nem fogyokurazni kell, hanem gyokeres valtoztatast vegbevinni abban, ahogy etkezel. Lehet jokat enni egeszsegesen is, csak meg kell talalni a neked megfelelo modokat. Ha tartosan szeretnel lefogyni, akkor majdnem hogy teljesen ki kell iktatnod az eletedbol a 'bunos' eteleket, mint sutemenyek, pizzak, jo zsiros etelek tesztaval, edessegek. Es kezdj el mozogni rendszeresen, ha meg nem tetted. Heti 3-4 alkalomnyi fogyas sokat segit a dieta mellett, es szep feszes alakot varazsol csunya logos helyett.


Pontozz le nyugodtan, hogy nem valami csodadietat javaslok, de igazabol nincsenek olyanok. Mind ideiglenes megoldas (az hogy mennyire jo megoldas azt most hagyjuk), de a te esetedben, az imadattal a zabalashoz ugysem tudod sokaig tartani es visszahizol.

2013. okt. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom
2013. okt. 17. 15:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Kezdd azzal, hogy a normál tányérjaidat lecseréled gyerek tányérokra! (100-asban kb. 200-ért kapsz!)

Igaz, hogy eleinte mindenből 2x szedel, de kb. másfél-két hét alatt átáll a gyomor, és azt veszed észre, hogy elég az 1x-es szedés is!

Addig is:

- kenyér és kiflifélék kellenek a szervezetnek főleg ha reggel és max. a d.e. uzsonnára eszel, hogy a napi ténykedéshez legyen fizikai erőd

- egyébként kerüld a magas ch-tartalmú ételeket, nemcsak az édes-habos sütiket, de nézd meg a zöldségek-gyümölcsök, a szárazbab, borsó stb. ch-tartalmát is.

- cseréld le a háztartásban a cukrot, legyen helyette valami más édesítőszer. Többféle is van már, ízlés (és pénztárca-)függő, melyiket választod

- legyen az étkezésed rendszeres, ha van rá lehetőséged, akkor inkább napi 5x egyél, mint napközben semmi, és este 2-3 alkalommal nekiállni.

- hagyd el a nasizást, a mekis-kajákat, a boltban vett rostos gyümölcsleveket és hasonlókat

- lehetőleg minden nap legyen valami rendszeres testmozgás, (futás stb. stb.) vagy kondi-terem hasonló hetente 2-3 alkalommal.


Kb. ennyi!

2013. okt. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sowilo ***** válasza:
0%

Kérdező, a 6. válaszoló nyilván meg akar téged ölni, ha jót akarsz magadnak, ne hallgass rá. Kétlem, hogy komolyan gondolja...


- Tök mindegy, mekkora adagokat eszel. Olyan ételeket kell enni, amik egészségesek. Ami egészséges, tehát a szervezeted képes normálisan hasznosítani, az eleve nem fog felhízlalni. Van amiből a szervezet zsírt tud létrehozni, és van, amiből nem.

- A lisztből készült dolgok (kiflifélék, kenyér, stb), és egyéb gabonák akadályozzák a fogyást, ráadásul baromi egészségtelenek is. Sőt, a tévhit ellenére csak rövidtávon biztosít energiát, hosszútávon mínuszban jössz ki.

- Került a szénhidrátot, viszont a zöldségekre, magvakra ez nem vonatkozik, mértékkel gyümölcsöt is lehet enni, mivel a gyümölcscukor napi 50g alatt tölti a máj glikogénraktárait, nem lesz belőle zsír, nem emeli a vércukrod.

- Húsokat egyél, és sok zöldséget. Kerüld a gabonát, a cukrot, és a tejet.

- SOHA NE VEGYÉL A KEZEDBE NŐI MAGAZINOKAT!!! Hogy miért? Mert olyan hülyeségeket fogsz beszélni, mint itt a legtöbben. Be kéne azokat tiltani.

2013. okt. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves Sowilo!

Nyugodtan eldugulhatsz te is a hülye beszólásaiddal!

Azt hiszed, nem vettük észre, hogy a hozzád hasonlóan hülyeségeket, meg állandó beszólásokat osztogató Tápi "eltűnt", és pár napra megjelentél itt???

Az, hogy új nevet vettél fel, de a modorod a régi maradt, a lényegen semmit nem változtat.

Senki nem akar senkit megölni, de a te dumád az már szerintem nemcsak engem kezd kiakasztani, másokat is. Szállj már magadba, és vedd észre, hogy nem lettél jobb, ugyanolyan vagy, mint Tápi, de szerintem te ugyanaz vagy!

2013. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sowilo ***** válasza:
10%

Akkor most mi ez a Tápi dolog, amit összehordasz itt nekem? Ha annyira tudni akarod, az előző accountom neve Asder volt, és azért tiltottak ki, mert kritizáltam a moderátorok munkáját.


Hihetetlen magas értelmi szintre vall, hogy a "hülye beszólás" mellett nem vagy képes észrevenni a használható tanácsokat amiket a kérdezőnek adtam. Mert hogy én a hülye beszólás mellett mindig szoktam ilyet is.


Szintén téged minősít, hogy engem kritizálsz, meg elküldesz, viszont NEM TUDOD megcáfolni a helyességét annak, amiket írtam. Ha annyira nem vagyok ide való, akkor magyarázd el nekem, hogy miért nem jók az én tanácsaim, és miért jobb a gyerektányéros marhaság. Magyarázd el! Vezesd le logikusan, biológiai folyamatokkal! Érveljél, basszus! Mert hogy én tudok érvelni, de a magadfajtától ilyet még nem láttam.


Miért vagyok se.ggfej? Azért, mert állandóan csodálkozok, hogy mekkora itt a sötétség. Pontosabban szörnyülködök. Hihetetlen, hogy egy ember aki elvileg kijárta az általánost, ilyesmiket képes összehordani, mint hogy egyél gyerektányérból és lefogysz... meg lébőjöt meg szénhidrát nap, meg apám fa.sza...


Bocs a hosszú kommentért, nem szokásom fröcsögni. Ki adtam az indulataimat, most már jól vagyok.

2013. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Íme egy régebbi kommentem:

A fogyókúrának van egy nagy rákfenéje. Tudtad, hogy az izmok fenntartásához háromszor annyi energiára van szükség, mint a háj megtartásához? Nos, ha te nem is tudod, a tested nagyon is jól tudja. Így aztán amikor fogyókúrába kezdesz, hülye lenne a hájat elégetni, amikor az izmok jóval több kalóriát követelnek. Magyarul: az izmodból fogsz fogyni. Csakhogy! Amint az izmodból elkezdesz fogyni, kevesebb kalóriára lesz szüksége a testednek, tehát még kevesebbet kell enned, ha fogyni akarsz. Ha kevesebbet eszel, megint takarékos üzemmódba kapcsol a tested, így aztán megint az izmodból fogsz fogyni, és ez így megy tovább a kúra végéig. A kúra végén pedig szépen visszahízod az egészet, de már nem izom, hanem zsír formájában, aminek a fenntartásához ugyebár kevesebb energia kell, és kezdődik minden elölről.

2013. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!