Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagyon tulsujos vagyok! Mit...

Nagyon tulsujos vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok tulsújos(nagyon).162 cm és 82 kg.a diétát és tornázást mindig el kezdem de még fele utnál abba hagyom mostanábba nagyon rosszul és furán érzem magam a sok vacak ételtöl,lustaság-tol kéne valami jo mdszer,

2013. nov. 2. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

Jó módszer van, kérdés hogy érdekel-e. Ahogy eddig sem tartottál ki a módszereid mellett.. vajon ha igazi megoldást kapsz, azt lesz kedved tartani?


A búza (glutén) és a tehén tej (kazein) mérgezők. Legalábbis csak annyira, hogy már 13 éves korodra olyan hormonális állapotba hozzanak, amit a tükörben láthatsz. A következő lépés nem túl látványos: cukorbetegség, rák, ízületi gyulladások. Halálos, de hosszú évtizedeken át eltarthat.. jó sok drága gyógyszer szedésével és orvoslátogatással. Ilyen sorsot szánnak a te generációdnak, ez nem fikció -> nézz a tükörbe.


Le kell tenni az összes búzafélét, rozst.. töltelék takarmánykaját. Tejet (ami növekedést segít), és rendben leszel. Jó lenne a rizst, kukoricát is kerülni ám, bár ezek kevésbé rosszak. Igazából az ember hús és zöldségevő, tojás, hal, gomba, olajos magvak férnek még bele. Semmi műhús (szójás, olcsó, feldolgozott húshamisítvány) és semmilyen gabonaféle, tejtermék nem szabadna, hogy beleférjen a táplálkozásunkba.


Jelenleg ezt nem így gondolják sokan, és a következmény.. a beteg emberek, elhízottak aránya borzalmas méreteket kezd ölteni. Kerüld el ezt, fogadd meg szigorúan a pár egyszerű tippet amit írtam. Igazából nincs is más lehetőséged.. hiszen látod mi vár rád, ha nem változtatsz, sajna.

2013. nov. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én úgy fogytam hogy elhagytam a fehér kenyeret és cukrot.Semmi péksüti a cukor helyett édesítő.Máson nem változtattam igy fogytam 10kg 4 hónap altt.ja és többször keveset eszem.Remélem tudtam segíteni.
2013. nov. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

Ha problémád van, először is tanulj meg helyesen írni mielőtt azt felveted egy fórumon. (tulsújos = túlsúlyos)

Kevesebb kenyér- és tésztafélét egyél, édességet pedig egyáltalán. Anyukádnak mondd meg, hogy sok zöldségfélét adjon neked főzve, párolva, sütve, salátának a husik, halak, tojás mellé.

2013. nov. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 MrPifta ***** válasza:
ha le akarsz fogyni, fogyjál le! Ne add fel! Ott rontottad el
2013. nov. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kezdetnek tanulj meg helyesen írni, hidd el az életben arra is szükséged lesz.
2013. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a fogyókúra nem kedv kérdése


szüleid tudnak segíteni?


valamit tenni kell, ez nagyon sok..

2013. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

és ne bántsd tápi, a többiek se

ő egy gyerek és ha a szülei nem képesek segíteni, nagyon nehéz neki, valamit ki kell találnod, ami ösztönöz



szoktak bántani emiatt? otthon vagy a suliban?

2013. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
biztos nem bántottam
2013. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem kellenél ! Sose szerettem a ropis lányokat !
2013. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Emelgess helyesírási szótárakat!
2013. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!