Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Délután bármelyik nap lehet...

Délután bármelyik nap lehet gyümölcsöt enni az ebéd és a vacsora között?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a gyümölcs napra tippelnék. Már ha tényleg be akarod tartani ezt a fajta... diétát.
2013. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.:) Tehát akkor a többi napon nem?!
2013. nov. 19. 19:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Egyébként egyik diétában sem javasolt. Jobb a gyümölcsöket inkább délelőtt fogyasztani.
2013. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.:)

Minden nap délig lehet gyümölcsöt enni a 90 napos szerint.Remélem kitartó leszek és eredményes lesz.:)

2013. nov. 19. 19:57
 5/12 clint ***** válasza:
18%
jó narancsbőrősen de a látszatra vékonyabb leszel...
2013. nov. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3. rendes vagy köszönöm a válaszodat,de nincs narancsbőröm..;)
2013. nov. 20. 13:41
 7/12 clint ***** válasza:

De lesz.

a 90 napos diéta leszedi az izmot de a zsírréteget növeli...

az izom lefogyása miatt vékonyabb hatásu leszel, de a testzsírszázalékod nagyobb lesz, a bőr alatt ez meg fog látszani narancsbőr formában...

2013. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amúgy ez kamu. Én pl koplalással fogyok, ami rosszabb mint a 90 napos a folyadékbevitelemet pedig meg sem említeném. Mellette még edzek is súlyzókkal és kevesebb narancsbőröm van, mint valaha. Sőőt! Ha nem keresek direkt akkor nem is találok, pedig előtte nagyon durván nézett ki a combom.

Erről ennyit.

2013. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Miért lennék már tőle narancsbőrös ember? :D Ha elhagyom a kenyeret a zsíros ételeket,zöméban a cukrot is mert csak 4 naponta ehetek egy pici édességet..

Javában zöldségen-gyümölcsön-és húson-halon élek.

Vicces ez a gyk-ek komolyan mondom már az ember nem mer feltenni egy kérdést mert mindjárt neki estek az embernek!Nemis a kérdésre válaszolnak.Persze mindenki szerint más a jó,de 100000 embernek nem tudok megfelelni..Ez volt az utolsó,hogy ide fordultam bár miért is...

2013. nov. 21. 10:31
 10/12 clint ***** válasza:

edző vagyok, nem estem neked véleményt mondtam, és nem rosszindulatból, inkább segitségképpen.

a 90 napos lényege hogy minden nap másfajta jellegű dolgot eszel. Ergo becsapod az anyagcseréd.

[link]

2013. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!