Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyjak le 6 hónap...

Hogyan fogyjak le 6 hónap allat 10 kg-ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

nemrég leszoktam ,,nagyjábol" a gépezésröl és nekiáltam edzeni a csajok miatt igazábol...

6 odaikba edzettem utoljára normálisan szóval elég nehéz tegnap ota tollom haverjaim adtak pár tippet és ezt csinálom: 100 felülés naponta,gugolás,futás,fekvőtámasz,diéta...

Szóval én arra lennék kiváncsi mit egyek egy nap én például:

reggel felkelek iszok egy meleg teát benne citrom lével cukkoral izesitve.


beérek a suliba és 2 szendvicset megeszek zsömlével vagy kenyérrel benne vaj vagy margarin és még valami sonka,szalámi és persze vizet iszok mellé.


késöbb meg eszek ilyen dexi extrudált kukorica kenyért és vizet iszok mellé.


késöbb 12-14 között meg ebédelek ott nem tudom mik vannak csak annyi, hogy leves és főtétel (második féle).


eközben suliba megiszok ugy 1 liter vizet.


ezután hazaérek utána megint nekiállok enni egy extrudált kenyeret a dexitöl.


és este meg iszok fél liter vizet nem eszek.


Szerintetek igy jo vagy légyszíves irjátok le mit tegyek nyárra le szeretnék fogyni :)



2014. jan. 14. 20:36
 1/5 anonim válasza:
bécsi diéta
2014. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ajjaj!Amit itt leírtál,abból csak a víz volt a jó,de az is kevés. Amit enned kéne: sovány húsok,sok zöldség, tojás,alacsony glikémiás indexű szénhidrátok(pl.: zab,barna rizs),lefekvés előtt sovány túró,multivitamin.Kerűld: cukor,fehér pékáru és tészta,feldolgozott élelmiszer (pl.:párizsi,kethup,csoki stb.)!Igyál sok vizet és kicsit dolgozz a helyesírásodon is!
2014. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyrészt nem mindegy hogy mit eszel, másrészt nem mindegy mennyi kalóriát, mennyi zsírt, stb.

Amit írtál az kávé, cukros tea nélkül még kb. meg is felelne a napi kalória szükségletednek, akár még torna nélkül is. Viszont tény hogy a sok szénhidrát nem egészséges, a dexi is az, az ebéded is az és a reggelid is.

Egyesek azt mondják, reggelire egyél szénhidrátot nyugodtan, ebédre húst zöldséggel, vacsorára meg zöldségeket. Gyümülcsöt pedig tízórainak és uzsira, vacsira már ne.

Én a magam részéről úgy gondolom ez így jó is, csak épp fogyni nem lehet vele, én 1200 kcal-t használok kb. el egy nap, ennél kevesebbel nem is nagyon lakok jól, tehát attól független hogy mit eszek nem hízok de nem is fogyok.


Két éve csináltam meg a 90 napos diétát, én közel 15 kg-ot fogytam vele 70 nap alatt, nekem nagyon bevállt, és miután áttértem a normál 1200 kalóriás napi 5-szöri étkezésre, egy dekát sem híztam vissza. Emiatt bátran ajánlom ezt a diétát. Én is csináltam mellette felülést, de legfőképp helyben futást és ugráló kötelezést. Neked is inkább ezeket ajánlom, ha zsírt szeretnél égetni. Hetente háromszor fél óra kocogás vagy 10 perc ugráló kötelezés csodákat művel. A fekvőtámasz, felülés csak formál és erősít. Fogyni nem fogsz tőle.

2014. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben kösszönöm a tanácsokat :)

Igaz a helyesirásom rossz :D de az a baj a irásom rosszab :D bevallom :S

2014. jan. 15. 17:38
 5/5 anonim válasza:
hát nem a súj a lényeg mer fogyhac ugy is h kinezetre hízol
2014. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!