Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ezzel valaki tud segíteni...

DBN CAT kérdése:

Ezzel valaki tud segíteni nagyon nemértem hogy most milyen ételekben vannak ilyenek?

Figyelt kérdés

szóval ugye van a 90 napos diéta és hát utána néztem és ezt irta le : A diéta a fehérjenappal kezdődik, ezt követi a keményítőnap, szénhidrátnap és gyümölcsnap, majd ismét a fehérjenap következik, így követi egymást a 4 nap sorban, 90 napon át. A diéta alatt havonta egyszer víznapot kell tartani, amely gyümölcsnap után következik, utána pedig fehérjenap jön.


azt tudom hogy miben van fehérje mint pl hús ,sajt,tej stb


de a tobbi mármint a keményíto és a szénhidrát?


koszonom a válaszokat :)


(a gyumolcsosre nem kell válaszolni azt tudom (még jó hogy) XDD


Koszih :3



2014. jan. 20. 12:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
2014. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Tejben nincs sok fehérje, és 'hizlal'.


Keményítő is szénhidrát, a keményítő és más gyorsan felszívódó szénhidrátok (cukor, GYÜMÖLCScukor) jó anyagok hízáshoz.

2014. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
de muszáj lefogynom :((
2014. jan. 20. 12:16
 4/32 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom a fehérjét és a zöldséget eszed, nem a keményítőt és más szénhidrátot amitől eddig is csak híztál.
2014. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Ez a 90 napos diéta úgy sz@r ahogy van. Nem is értem...és mi lesz a 90. nap után?


Értsétek már meg, hogy az egyetlen járható út az életmód váltás. Örökre. Különben ott vagy ahol a part szakad. Csinálhatsz te felszabadulás napját is, akkor sem fogsz lefogyni normálisan. Csak szívatod magad.

2014. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

lefogok fogyni mert nagyon vekony voltam mindig mert sokat mozogtam de miota 10 evesen a csaladommal angliaba koltoztunk van autonk mert elotte csak tavoli helyekre mentunk autoval most meg mindenhova azzal megyunk persze en mar nem de azert hiztam mert hirtelen a kioltozessel ugy mert szegenyek voltunk hirtelen megvaltozott az eletem sokkal jobb lett sajat plazma tv meg gep meg telo meg mindent megkaptam amit akartam es ksie mozdultam a hazbol mert ugy elvoltam bent is es nem kellet miert ki mennem mert nm unatkoztam . aztan meg a beileszkedessel is volt baj mert nem tudtam angolul aztan baratok akkor alig voltak meg ilyenek . en hiszek benne hogy letudnak fogyni sok mozgassal es egeszzeges evessel csak ugye ki kene mozdulnom amit majd fogok csak kozben ugy is kellene etkeznem es azert gondoltam erre hogy ez hatha jo meg amugy sem vagyok nagyon dagi csak egy kicsit latszik rajtam .

de viszont letudnak mert vegulis mindenki letud mozgassal es egesszeges evessel gondolom ? :DD

2014. jan. 20. 14:15
 7/32 anonim ***** válasza:

Nem jól gondolod, mert kamu hogy mozgással fogynak (vagy hogy te azért híztál, mert nem mozogtál, autóval jártok..


Kizárólag az evésen múlik, márpedig a 90 napos ilyen szempontból nem jó, csak egy divatos kamudiéta.


Hús és zöldségevő vagy, semmi szükséged szénhidrát meg keményítőnapokra, gyümölcsnapra.. értelmetlen. Direkt nem eszünk szénhidrátot, mert nem táplál csak hizlal.


A zöldségeknek van értelmük, mert azok ásványi anyagokat, vitaminokat is tartalmaznak, és nem túl sok szénhidrátot (hanem főleg rostokat) :)


A többi étel pedig hús, zsír, olajos magvak, tojás, hal, gombák.. :)

2014. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

víznapot én nem tartottam, pedig nagyon egészséges lenne, de enélkül is 15 kg-ot fogytam.

Ne törődj a sok kétkedővel aki csak kifogásokat keres, és inkább fikázza ezt a diétát ahelyett hogy tenne valamit az alakjáért. Egyék csak a csipszet, a sajtburgert a rendelt, zsíros mócsingos pörköltet, az biztos egészségesebb.


Keményítő: k betűs zöldés, krumpli, káposzta, karalábé, többi zöldség: borsó, cukkini, padlizsán, tulajdonképpen minden zöldség idesorolható, de paradicsomot, uborkát, salátát és hagymát nyugodtan fogyassz hús mellé is fehérje napon. A gomba fehérje!!! A rizs keményítő. Főzelékeket habarhatsz étkezési keményítővel is, és édesíthetsz sztíviával. Így még jobban megfelel ennek a napnak.

Szénhidrát: paradicsomos tészta ételek, zöldfűszeres tészták, vega pizzák (sajt hús nélkül), sütemények, kekszfélék, piskóták, mákos, grízes tészta, tehát minden ami lisztból készül, illetve cukrot tartalmaz. Én ezt egy idő után már ilyen mindenes napnak használtam. :) Ha alkoholt kellett inni vagy kártyázni mentünk és tudtam hogy ott megfogok enni egy kocka csokit, akkor szénhidrát napra időzítettem.


Sok sikert :)

2014. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

"Szénhidrát: paradicsomos tészta ételek, zöldfűszeres tészták, vega pizzák (sajt hús nélkül), sütemények, kekszfélék, piskóták, mákos, grízes tészta, tehát minden ami lisztból készül, illetve cukrot tartalmaz. "


Ne hallgass azokra akik lebeszélnének az elhízásért felelős lisztek fogyasztásáról. Amikor van olyan ember is aki biztat a tésztaevésre! :DD

2014. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

mindenképpen fog enni tésztát te szerencsétlen! A diéta lényege hogy ha már tésztát eszik ne hússal egye!

És nem mondtam hogy fehér lisztből készült tésztát egyen. Ha van rá pénze és teheti egyen teljes kiörlésű lisztből készült tésztát. De nyilván ezt ő maga is tudja, ha milliárdos lenne nyilván így is étkezne.

2014. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!