Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétára adjatok...

90 napos diétára adjatok nekem receptötleteket vegetáriánus módra?

Figyelt kérdés

Már kifogytam az ötletekből és unom a tojást fehérjenapon!

Ötleteket szeretnék mit tudnék még enni amiben nincs hús!

Előre is köszönöm a kedves válaszolóknak!

Negatív véleményekre nem vagyok kíváncsi,-4,5kgnál tartok 2 hét alatt úgy hogy hatásos,csak lepontozást érsz el vele mást nem!



2014. márc. 4. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
sajt, túró
2014. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi vegák "fehérjenapon" sok hüvelyest, olajos magvakat, csonthéjasokat esznek.

Szerintem nézz át néhány bab- csicseriborsó- lencse receptet, és szerezz be olajos magvakat: szezámot, lenmagot, natúr napraforgómagot... ezekből is szinte mindenhez tehetsz.

2014. márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagy kár, ha csak 90 napra, fogyókúrából eszel vegásat. Addigra már eléggé megtisztul a szervezeted, és kezdenéd még jobban érezni magad. Ha utána visszaállsz a húsevésre, talán még többet ártasz, mint addig használtál. Persze majd meglátod.


Mindenesetre szerintem nem csak az a lényeg, hogyan éld túl a 90 napot hús nélkül, hanem hogy megtanulja a szervezeted, mi minden más is jó neki. Emellett persze sokat érdemes mozogni is. Mindig azt szoktam mondani, hogy valami örömteli mozgást, amiben kedvedet leled, naponta végezz legalább egy óráig.

2014. márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én már több mint 10 éve nem ettem húst! :) Szinte mindennap csak tésztaféléket ettem,persze sok sok zöldséggel,de tésztával ugye.. :/ És erről le kellett állnom,mert csak hízok hízok a sok szénhidráttól amióta itthon vagyok a gyerekemmel és nem dolgozom.
2014. márc. 4. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Túró, tejföl, sajt, vaj,

- Túrógombóc, túró-fánk, túró-torta (net-en kismillió változata van akármelyiknek is)

- Szója-alapú kaják (pl. szója-kockából a jó fokhagymás brassóit szoktam), de készíthetsz a granulátumból fasírozottat is valami főzelékkel

- Gomba pörköltnek, rántva, vagy csak párolva és fűszerezve: net-en a thai-ételek címszó alatt kismillió egyéb zöldség között ebből is találsz fincsi recepteket, ötletet

- A főtt tojást szoktam vadas-mártással, paradicsom szósszal, hasonlókkal is. Ha csinálsz egy adag tojás-salátát (net-ről recept-variációk tömkelege), és nem tartár-mártással, hanem joghurttal/kefírrel öntöd le

2014. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Mennyivel táplálóbb, egészségesebb étel is a tészta, mint a hús... Ha a tésztát húsra cserélnéd, menne is a fogyás

[link]

2014. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6-osnak abban mindenképpen igaza van, hogy nem egészséges a fehérjét szénhidrátbombával pótolni. A tészta tésztával nem vega kaja.

Ettől persze ne térj vissza a húsra :D de fehérje van sok mindenben, amit már említettem.

2014. márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát biztos jobb a hús ebből a szempontból,de sajnos nem azért nem eszek húst mert tésztát akarok enni meg zöldségeket hanem mert undorodom tőle hogy döglött állatokat egyek meg..ez van! Így inkább maradok a növényeknél :D
2014. márc. 13. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!