Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van valamilyen módszer/szer/él...

Van valamilyen módszer/szer/életmód, amivel rövid idô alatt le lehet adni sok fölösleget?

Figyelt kérdés
Fôleg a mellkas tájékom zavar. Nem sokára osztálykirándulás lesz,fürdéssel,nem meg olyanok a melleim,mint egy 15 éves lánynak. :'( Persze máshol is van fölösleg,de elsôsorban ez zavar a legjobban. Lehetôleg kort,mennyirôl mennyire adtatok le,és mennyi idô alatt. Köszi elôre is!

2014. márc. 31. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

miért milyen a melle egy 15 éves lánynak?

emlékeim szerint én fogtam egészen kicsiket és nagyokat is.

szóval elég értelmetlen vagy.

vagy te a klónok iskolájába jársz,ahol mindenkinek egyforma a teste,csak a szénhidrát zabálás okozta fölösleges zsír a különbség.

2014. márc. 31. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, fiú vagy.

Mennyi idő alatt híztál meg? Lefogyni sem fogsz hamar. Mozogni is kell és igazi ételeket enni! A legtermészetesebb formában, inni csak vizet, semmi nasi. És türelem !

2014. márc. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1:kösz a semmit

2:amióta az eszemet tudom,ilyen vagyok :/

2014. márc. 31. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor még nehezebb, mert hosszú idő alatt méginkább megszoktál valami helytelen életmódot, vagy genetikailag vagy hajlamosabb, vagy hormonális oka van,oajzsmirigybetegség.
2014. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1. szabály: ha rovid ido alatt adsz le súlyfelesleget, olyan gyorsan fog visszajonni, amilyen lassan lemegy.! elobb kelllett volna észhez térni.

2. szabály a fogyás titka az idoben rejlik. Ha okosan étkezel, sportolsz 1 éven belul bomba alakod lehet!!!!!!!!

2014. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!