Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretnék magamról leadni pár...

Attila_ kérdése:

Szeretnék magamról leadni pár kilót. Milyen diétákat ajánlanátok nekem? Mellette bicózok és súlyzózok. Teljesen amatőr vagyok ebben a témában, ezért szeretnék hozzáértőbb segítséget kérni.

Figyelt kérdés

Szeretnék értelmesen táplálkozni, csak még sose próbáltam ilyen diétákat, nem tudom melyik lenne a leghasznosabb, leglátványosabb. Mellette súlyzós gyakorlatokat végzek és nagyobb távokat bicóznék. Tudtok esetleg konkrét, napi étkezéseket ajánlani? Neten annyi félét találni és mivel nem igazán értek hozzá, nem tudom mi lenne a megfelelő.

Köszönöm!



2014. ápr. 1. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

body.builder.hu ->étrendek

Megbízható oldal, nem divat diétákkal foglalkozik.

2014. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is az említett oldalról letölthető ebookot olvasom, szerintem jelentősen besegít a boldogsághormonok termelésében is, mivel fekve röhögök rajta. Miközben próbálom követni a leírtakat.
2014. ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát amiket ott találtam, elég idegenek számomra. Egy csomó szám meg minden, oké biztos hasznos annak aki érti ezeket :D Italról pl. nem találtam anyagot, hogy mit lehetne, meg mit nem. Meg inkább a tömegnövelők vannak többségben, én meg csökkenteni szeretném


Amúgy miért röhögsz rajtuk?

2014. ápr. 2. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon leegyszerűsítve, hogy még véletlenül se legyen túl bonyolult:

A fehérjebevitel testsúly x 2 gr, a szénhidrátbevitel testsúly x 2-2,5 gr, a zsírbevitel pedig testsúly x 0,25-0,3 gr.

A kaloriabazis.hu segítségedre lehet.


Az alkohol nem fér bele a diétába, azért nem tesznek említést róla a body.builder-en.

Egyéni vélemény, hogy ritkán belefér egy pohár bor.


A 2. válaszoló arra céloz, hogy az ebook írójának van egy elég egyedi stílusa, fogalmazásmódja és jókat lehet rajta nevetni. Egyébként tényleg...

2014. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!