Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki tervezi mostanában (a...

Valaki tervezi mostanában (a héten vagy jövőhéten) elkezdeni a 90 naposat?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy csinálhatnánk együtt, megbeszélhetnénk a kajákat, nyávoghatnánk egymásnak, hogy mennyire utáljuk már :D Így könnyebb lenne végigcsinálni szerintem :)
2014. ápr. 2. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

jó lenne :)

én mindig halogatom, elkezdem, aztán leülök és eszek.

Így könnyebb lenne. Írj, ha gondolod.

2014. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem őrültem meg!
2014. ápr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Örök rejtély számomra ez a 90 napos baromság. Miért? Minek? Mi értelmét látjátok? Most tök komolyan. Miért nem lehet egy nomális diétát kezdeni, amivel nem izmot bontotok le, hanem zsírt? Mert ez a baromság cska izomvesztésre jó. Gondolkozzatok már könyörgöm, szerintetek reális az, hogy 3 napon szénhidrátm, egy nap meg fehérje? Nem gyanús nektek kicsit se? Arról nem is beszélek, hogy ami lemegy 3 hónap alatt az visszajön 1 hónap alatt utána.

Szóval, akkor még egyszer? Miért nem lehet egyszerűen húst, zöldséget, tojás, gyümölcsöt enni és egészségesen, szépen fogyni le?

2014. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sportolni fogunk közben. köszi az aggódást és a jótanácsokat, én is tisztában vagyok ezekkel, van a családban is aki ért hozzá és hülyeségnek tartja, de nincs mindenkiben akkora lelki és testi erő, hogy számolgassa a kalóriákat. Koplalásra nem vagyok képes, és sok sportot kipróbáltam már, de egyszerűen van akinek nem megy és kész. ezért csinálom majd ezt a diétát egy kis sporttal, és remélem, hogy sikeres lesz.
2014. ápr. 3. 12:33
 6/8 anonim válasza:
ha annyira diétázni akarsz, fehérjediétát csinálj, ne azt a sz*rt, tapasztalat!!!!!!!!!!!!!
2014. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te lány... Nem kell számolni a kalóriát( amúgy az se ördöngősség, kaloriabazis.hu oldal kiszámolja neked), és koplalni főleg nem kell, nem is szabad!

Egyél húst, tojást, zöldségeket, salátát, gyümölcsöt (módjával), mozogj és lemennek a kilók.

2014. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy aki hajlandó belekezdeni ebbe a marhaságba, arra nem hatnak az észérvek. Valahogy ez a kettő együtt jár.
2014. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!