Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Így jól csinálom?

Kiss Anna Boglárka kérdése:

Így jól csinálom?

Figyelt kérdés

Szűk egy hónapja fogyókúrázom, és májusig szeretnék leadni 4-5 kg-t.

17 éves, 172 cm magas, 66 kg-s lány vagyok.

Amit csinálok:

-Szénhidrátszegény ételek kerülése

- Este 6 után nem eszem (max 1 alalmát edzés után)

-Heti 3 alkalommal járok fitnessre (zumba, aerobic, pilates)

-Mikor nincs edzés, akkor futok 1 órát (3-5 km)

-Cukros italokat teljesen mellőztem: sima vizet és ízesítetlen teát iszom


Adjatok még tippeket!! Nagyon elszánt vagyok, és már van eredmény, mások is észrevették már!


2014. ápr. 3. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Szénhidrátszegény ételek kerülése" :D Ez talán nem a legjobb ötlet.:D


Hat után is lehet enni, lefekvés előtt 2órával egyél utoljára.

Mivel nincs nagy túlsúlyod, így nem túl valószínű, hogy lemegy 3hét alatt 4-5kg. Egyébként se a mérleget nézd, hanem a tükröt; ne akarj gyorsan fogyni, mert az nem lesz tartós.

2014. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

úgy utálom ezeket a végtelenségig lebutított dolgokat, és még discoveryn is ez megy... mindenhol.

Annyira hülyének nézik az embert, hogy nem azt terjesztik, hogy alvás előtt ~2 órával ne egyél, hanem "este már ne egyél".

Oké, hogy a miértet nem írják/mondják(nemoké), mert a "sokat" úgysem az érdekli, de az már túlzás amit csinálnak.

Aztán már ettől butul az ember.


(+ visszatérve a discoveryre, ezeken a csatornákon is már csak a raktárháború megy, meg hogy hogyan b.ik az oroszlán, ha meg éppen "ismeretterjesztő", az is legtöbbször csak "lebutítottuk a népnek ismeretterjesztő", "nem magyarázzuk el, mert úgysem értenék (vagy mi sem tudjuk de ennyibő má pénzt lehet csinálni)")

2014. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nyilván csak én nem értem, de te miért szeretnél lefogyni? Szerintem így sem lehetsz kövér, de ha fogyni szeretnél... Mindegy, szerintem is egyél 6 után is, csak egy picit... :)
2014. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 whiterabbit7 válasza:
Bár szerintem 66 kg nem sok, lehet hogy mégis kinézetre úgy tűnik mintha több lenne. Szerintem se a mérleget figyeld, lehet hogy csak két kilót fogysz, de az is meglátszik rajtad. Hajrá :)
2014. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!