Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretne valaki velem vegig...

Szeretne valaki velem vegig csinalni a 90 napos dietat?

Figyelt kérdés
hetfotol kezdene el a dietat. Es valahol ossze tudnam alitani a dietat? Valami honlapon? Kuldjetek el a honlap cimet es meg nezzem ha tudtok honlapot. Kszi mindenkinek a valaszat es normalis valaszokat varok
2014. ápr. 17. 09:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, messzire elkerülöd a 90 napos baromságot. Ez egy működésképtelen alibidiéta, arra kiváló hogy az akaratgyenge emberkék önigazolást szerezzenek miszerint ők genetikailag kövérek és nyugodtan tolhatják tovább a sajtburgereket, de másra sajnos nem.
2014. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de mi a lenyege a dietanak? 90 napig att
2014. ápr. 17. 10:08
 3/17 anonim ***** válasza:

A lényege az lenne hogy bizonyos napokon csak bizonyos típusú táplálékot fogyasztasz. A gond csak az, hogy ez olyan mint a Troll science, papíron remekül hangzik csak épp nem működik.

Amellett az emésztésedet is taccsra teszed vele.

2014. ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tanácsolom, hogy ne csináld mert nem jó. Én idióta pár éve csináltam, és betartottam. Lefogytam 12 kilót de beteg lettem. Eleve úgy néztem ki mint aki valami rákos betegségből lábadozik. Végül olyan gondjaim lettek, hogy orvoshoz kellett járnom. A doki már akkor mondta, hogy nagy butaság volt csinálni, mert a szervezetünk nem arra van kódolva amit a 90 napos diéta követel. Arról nem is beszélve, hogy 90 nap múlva vissza állsz a normális étkezéshez, és amit leadtál annak a duplája is vissza jön..

Inkább változtass étrendet, egyél tudatosan, de rendesen, és sportolj.

2014. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
vagyis csak egy valamit eszek?
2014. ápr. 17. 10:14
 6/17 A kérdező kommentje:
---egy bizonyos kajat eszek mindenap?
2014. ápr. 17. 10:19
 7/17 anonim ***** válasza:

A 90 napos diéta lényege, hogy minden nap más anyagot viszel a szervezetedbe.

PL: van keményítő napod, fehérje napod, szénhidrát napod. stb. És vannak olyan napok amikor semmit nem ehetsz csak vizet iszol.

Na és itt a gond. Mi emberek mindenevők vagyunk, és a szervezetünk igényli az összes összetevőt. Nem külön külön, hanem egybe. Ezért a szétválogatás miatt sok embernek a szervezete nem reagál jól, és előjönnek a gyomorpanaszok.

2014. ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen, ez az lényege

Minden nap délig csak gyümölcsöt lehet enni, utána minden nap mást. Fehérje nap,keményítő, szénhidrát és gyümölcsnap. Sőt már olyanról is hallottam, aki a diéta alatt háromszor beiktatott víznapot.

De tényleg ne csináld, mert oltári nagy baromság. Konkréten egyik nap csak csirkét ehetsz, de utána meg akár tésztát is. Semmi értelme, csak tönkretesz.

Egyszerűen csak figyelj az étkezésedre, váltsd életmódot.

2014. ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
koszonom
2014. ápr. 17. 10:39
 10/17 A kérdező kommentje:
es nehez kolunben?
2014. ápr. 17. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!