Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki lenne a fogyi tarsam?

Ki lenne a fogyi tarsam?

Figyelt kérdés
sziasztok. Fiu vagyok 15 eves es egy 90 napos dietat tervezek meg csinalni. De valakivel kenne mert nem jo egyedul. 165 cm vagyok es 62.6 kg vagyok. J lenne valakivel csinalni de nincs senki aki velem csinalni sajna. De ha valaki szeretne az jo lenne.
2014. ápr. 17. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiú létedre lehetne annyi eszed, hogy a 90 napos hülyeség.
2014. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bocs én nem tudok, pedig szívesen lennék, én már tiszta szálkás vagyok, de azért sok sikert.
2014. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dr filippo ongaro ***** válasza:
ha te sem értesz ahhoz, hogy hogyan fogyj le, akkor miért akarsz magad mellé még egy olyat aki szintén nem ért semmihez?
2014. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
en szivesen bevallalom. :D 17/L 63 kg. bar nem nagyon tudom mi az a 90 napos dieta, de ha irsz uzit akkor... :) szerintem ha van egy "fogyi tarsa" az embernek, kicsivel konnyebb, mert van ösztönzés. legalabbis bennem kicsit van olyan h "elobb le kell h fogyjak mint o" xdd na szval irhatsz ha gondolod. :D
2014. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is szívesen fogyózok veled, de nem a 90 napos diétát szeretném csinálni, hanem odafigyelni hogy miből mennyit eszek illetve mennyit tornázok, mozgok...
2014. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne fogyjál mert én 165 cm 14 éves és 71 kg.
2014. ápr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!