Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Vannak olyanok, akiknek...

Veeee kérdése:

Vannak olyanok, akiknek hosszútávon bevált a 90 napos diéta? 168 cm 58 kg-os lány vagyok.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a súlyom teljesen elfogadható, és igazából csak 2-3 kg-tól szeretnék megszabadulni, hogy olyan legyek mint pár éve. Úgy terveztem, hogy csak 45 napig csinálom a diétát, mert utána nyári táborok lesznek. Mivel ott nem tudom folytatni, vissza fognak szaladni rám a kilók?

Természtesen sportolok is, nem túl sokat, de próbálok a tanulás mellett, főleg úszást, és ilyen alapgyakorlatokat. Igazából nekem pont az a problémám, hogy a lábomon túl sok az izom, és emiatt nem annyira szép, nőies, viszont felül meg elég vékony vagyok, és kicsi a mellem is. Tudnátok javasolni valami jót?


2014. máj. 28. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
2014. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Nincsenek.
2014. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

csak,hogy képben legyél ez egy kórházi diéta 180-200 kilós beteg embereknek,akiknek már az is nagy szó,hogy legalább 1-2 napig napig nem esznek keményítőt,fehérje,meg gyümölcs napon.

az,hogy te ezt szeretnéd alkalmazni 58 kilóval igen mély tudatlanságról és hozzá nem értésről árulkodik.

2-3 kiló leadásához elég ha kiveszed az étrendből a keményítőt,lecseréled zöldségre és emelsz egy kicsit a fehérje bevitelen.

2014. máj. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem működik hosszú távon. Elkezdesz rendesen enni s visszajönnek a kilók, sőt, hozzák a barátaikat is.
2014. máj. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Én nem híztam vissza, mert nem kezdtem el zabálni utána, hanem normális adagokat ettem.
2014. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia! Ha csak ennyire keveset szeretnél fogyni, miért nem futsz vagy mész kardio edzésre konditerembe?

A fogyi elején ennyit biztosan fogyni fogsz, de az nem zsír lesz. Ezért ajánlanám inkább a mozgást, cukor és finom liszt elhagyását. Egy kis életmódváltás és már célba is érsz.

2014. máj. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!