Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Napközben lehet kávét tejjel...

Napközben lehet kávét tejjel inni?

Figyelt kérdés
A reggeli kávémat kevés tejjel és két db háztartási keksszel eszem mindennap, mert gyomorbeteg vagyok. Napközbeni kávét is lehetne tejjel inni, mert egyébként nagyon rosszul vagyok?
2007. okt. 20. 20:12
 1/2 anonim válasza:
100%
Én is voltam gyomorfekélyes de két kávét azt megittam tejjel egy nap próbálld meg attól függ,hogy milyen a betegséged?Van akinek a kávé nem jó de van akinek a tej.Kíkell próbállnod melyikre érzékenyebb a gyomrod.Az igaz,hogy mind kettő savat termel.Ha viszont sok a savad akkor tényleg csak egy két kávécskát igyál kis tejjel.
2007. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyomorbeteg vagy, én egyáltalán nem javasolnám Neked a 90 napos diétát, nem hiszem, hogy pl. a gyümölcsnap, vagy a víznap jót tenne... Szóval először is szerintem beszélj orvossal erről. Ha ő nem látja akadályát, csak akkor kezdj bele.
2007. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!