Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretnek egy tarsat a 90...

Szeretnek egy tarsat a 90 napos dietara. Ki tartana velem? F/15

Figyelt kérdés

2014. aug. 24. 23:14
 1/7 Inesszke válasza:
attól függ milyen,miből állna:)
2014. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
A divatmajmok biztosan. Nem 90 napig kell diétázni, hanem egész életedben normális életmódot folytatni.
2014. aug. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egy nap nálad egy év akkor szívesen.
2014. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Butaság ez a szétválasztó diéta.Gondolkodj.A szervezetednek nincs szüksége mindennap szénhidrátra?Fehérjére?Zsirra?Vitaminok, aminosavak és antioxidánsokra?Ezeket csak változatos étrenddel lehet biztositani, és nem azzal hogy egy nap csak húst, gyümölcsöt vagy tejterméket fogyasztunk. Amig a testvérem Végig csinálta a 90 napos diétát,mellette tornázott napi 30 percet, én addig nem ettem kenyeret, finomitott élelmiszereket(liszt, búzadara, stb) és amiben cukor volt(sütemények, csokik), sós nasikat is hanyagoltam, mogyorót meg napraforgót ettem heti 2 szer 50 gr.És naponta szaladtam5kört egy stadionba ami körönként 400méter.5 kilóval volt több felesleg rajtam, összesen 15 kiló, és 3hónap elteltével talán 1 kiló zsir volt összesen rajtam, de annyi azért kell:-)A testvérem maradt 5-6 kiló plusszal, és éhezett:-)Főleg gyümölcsnapokon.
2014. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Negyedik válaszoló miket ettél a fogyókúra alatt,milyen ételeket és kb mennyit?
2014. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem rengeteg recept van az interneten és változatosak!
2014. aug. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egész egyszerűen: NE CSINÁLD, mert ártalmas! De ha már tönkre akarod tenni magad, legalább ne rángass bele másokat!
2014. szept. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!