Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Aki szétválasztó diétán van...

Aki szétválasztó diétán van ehet rántott húst?

Figyelt kérdés
Holnap jön egy barátnőm hozzánk, aki szétválasztó diétán van. Mit ehet pontosan? Rántott húst ehet? Milyen körettel? Esetleg egyéb ajánlatok?

2014. aug. 25. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit választ szét? Ilyen diétáról még nem hallottam.
2014. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én se nagyon tudom... És mivel sose figyeltem arra mit eszek (nem kellett :D) nem is értek hozzá. De a fehérjét, szénhidrátot... ilyeneket. Egy ideig csak valamelyiket eheti, vagy a kettő között el kell telnie valamennyi időnek... nem tudom pontosan. :(
2014. aug. 25. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:

A rántott húsban, mint az ételek igen nagy részében, mindhárom makrotápanyag képviselteti magát.

Aki szétválaszt, az vigyen magával ételt mindenhova, ez van...


A 90 napos diétázók nem is választanak szét rendesen az ajánlott receptjeik szerint, s nem tudom, a barátnőd mennyire veszi komolyan a szétválasztást. Ha nagyon, akkor valószínűleg átkozottul sivár és roppant kiegyensúlyozatlan étrendet kell folytatnia s fogalmam sincs, miért teszi.

2014. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!