Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nektek hanyadik heten indult...

Nektek hanyadik heten indult be a 90 napos dietanal a fogyas?

Figyelt kérdés

En mar a 14. napnal jarok es eddig egyszer mutatott a merleg egy kiloval kevesebbet, mint a dieta elotti allapotom volt. Volt hogy tobbet mutatott....

1 kg.nak mar le kellene mennie 2 het utan, nem?

Vagy lehet a merleg a rossz ( eleg regi) vagy rosszul csinalom ( probalom kovetni a szabalyokat es eddig nem csaltam, max kicsit tobbet ettem, mint irva volt..)

velemenyek?



2014. szept. 12. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha sokat eszel, ne várd, hogy fogysz, főleg szénhidrátra alapozó étrenddel. Ha mondjuk a szétválasztás a fogyás irányába hat is, kb. lehetetlen megtenni. Nem tudom, miket eszel, láttam én már sokféle 90 napozót, némelyik egész értelmesen evett, a másik követte a netes javaslatokat, miszerint a torta teljesen OK keményítőnapon vagy valami ilyesmi (a benne levő özön zsírt és fehérjét nagy ívben figyelmen kívül hagyva).
2014. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

logikus,hogy ha gyakorlatilag ch-n élsz,fogalmad sincs a kalória igény fogalmáról,akkor nem fogsz fogyni.

szóval ebből a szempontból nem túl értelmes a kérdés,sőt bocs,de inkább buta.

az egészségügyi vonzatáról már nem is beszélve.

2014. szept. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A véleményem az, hogy azonnal hagyd abba, mielőtt hiánybetegségekben fogsz meghalni. Normális diéta kell, nem ilyen randomizált, értelmetlen baromság.
2014. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszi skacok. De a kerdesemet megse tudtatok megvalaszolni.

Udv

2014. szept. 14. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:

nem,sajnos az a szomorú,hogy te nem tudtad értelmezni a válaszokat.

de segítek most utoljára.

keresőszavak-kalória deficit,szénhidrát csökkentés.

ezeknek a feltételeknek kell adottnak lennie ahhoz,hogy fogyj.

2014. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sowilo ***** válasza:
72%

Kb ilyen ez a kérdés:

- apa! miért kék a csoki?

- a csoki nem kék hanem barna, fiam.

- de apaaaa! én azt kérdeztem miért kék a csokíííí!


- Miért lesed a mérleget? Miből gondolod, hogy amit egy szénhidrátalapú étrenddel leadsz, az zsír? Nem gondolod, hogy ez paradoxon? Ha fogysz is, az nem zsír lesz.

- Volt, hogy többet mutatott. Ez azért van, mert három napig eszel szénhidrátot(a keményítő és a gyümölcs is szénhidrát), és csak egy napon eszel kevés fehérjét.

- 1kg? A duplája is lemehetett volna ha egészséges diétát követnél. És az tényleg csak zsír lenne.


Érdekesség: az őrültség egyik definíciója, hogy valaki újra és újra ugyanazt a tevékenységet végzi, de más eredményt vár tőle.


Kérdező, nem gondolod, hogy látogatást kéne tenned a pszichiátriára?

2014. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én 6 éve végig csináltam ezt a diétát és 21,5 kilót fogytam,első héten 3 kilót,első hónapban 8 kilót,de mára sajnos több jött vissza.Szerintem nem brutális a diéta,szuperül lehet bírni,csak utána figyelj arra,hogy ne egyél nagyon zsíros ételeket,meg 3 hónapig még tartsd be a délelőtti gyümölcs evést!
2014. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sowilo ***** válasza:
Baszott nehéz lehet tartani azt a diétát, amiben torta van meg pizza, mit ne mondjak. Még hogy brutális, lol. Plusz poén, hogy azt írod, utána nem szabad zsíros kaját enni. Mint ha a sok szemét kaja után még számítana bármi is... de persze reggel csak gyümölcs még hosszú ideig, jól szétbarmoltad a szervezeted 90 nap alatt, a gyomrod se maradjon már egészséges. Savazd szét azt is.
2014. okt. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!