Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lehetséges le fogyni 12-15kiló...

Lehetséges le fogyni 12-15kilót 85nap alatt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hosszú lesz.

Először is ajánlásokat szeretnék kérni, ha valaki csinált már hosszabb távon kúrát, mi volt az eredménye, hogyan tudta tartani stb. Mert szeretnék lefogyni a szalagavatómra.


Most 90kg(+/- 1-1,5kg) vagyok, Judo-zom, de sajnos felnőtteknek csak hetente két edzés van, 4 a kicsiknek, de ők csak 8-10 évesek. Emellett el tudnék menni még heti kétszer futni, elég,vagy heti három futás kellene a 2edzés mellé? És mennyit fussak, 4km-10km? Általában eléggé hajtok és szeretek kifulladni, de valahogy nem bírom megállni, hogy ne nassoljak :/ Valószínűleg ez is az oka, hogy nem tudok lefaragni a súlyomból..


Étrendben annyit, hogy ezeket a puffasztott rizseket megéri enni? Helyettesítik a reggelit és a vacsorát?

Vagy este még 1 alma belefér mellé?


Már nem cigizek, viszont minden hétvégén iszok, ezzel is fel kéne hagynom? Vagy kevesebb sört fogyasztanom? Mert azt hiszem az ivás is hízlal, főleg az égetett szesz meg a sör.


A véleményeket, megjegyzéseket, beszámolókat várok, Köszönöm.

90kg 185cm 18/F



2014. szept. 16. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyél meg naponta 160g fehérjét 160g szénhidrátot és 90g zsírt. 5 étkezésre lebontva, koplalni tilos.


fehérje: csirke, pulyka, hal, tojás, sovány túró stb

szénhidrát: rizs, durum tészta, teljes kiőrlésű kenyér, zabpehely

zöldség: brokkoli, káposzta, répa stb párolva

multivitamin reggel, 2 teáskanál lenmagolaj, L-karnitin edzés előtt, fehérje bevitel edzés után 40g, este sovány túró, napközbe 1 csésze zöld tea.


A Judo az oké, pihenő napokon mehet hetente 3 alkalommal 20 perc intervallum edzés. minden csoki, cukor, gyümölcs, rostos üdítő, sima üdítő és gyorsan felszívódó szénhidrát kilőve mert ahogy megeszed felmegy az inzulin szinted és megáll a zsírbontás folyamat. Alkoholt azt felejts el, tönkre vágod vele az egész diétát. A legjobb esetben talán fogysz 10 kilót.

2014. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ennyire részletes étrendre nem számítottam :D

Egyébként, ha ezeket betartom akkor "esetleg" 10kg? Mert az eléggé kiábrándító...

2014. szept. 16. 20:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az első olyan jól leírt mindent, hogy kár leírt mindent, hogy kár lenne ismételnem, csak megerősíteni tudom minden egyes szavát. Viszont igen, erre gondolhattál vona félévvel korábban is pl.
2014. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Csiß ***** válasza:
Heti 3 aerob kocogás segítene.Ne távra hanem időre fusd.Alkalmanként 50-60 perc.Addig kocogj míg el nem kezded "zihálva" venni a levegőt.Ekkor váltasz gyors sétára amíg a légzésed és a pulzusod kicsit megnyugszik.Aztán mehet megint a lassú kocogás.Fuss lassan sétálj gyorsan :) (persze a normális étkezés is fontos).Ha ezeket betartod akkor 85 nap alatt kb 20 kilót is leadsz.
2014. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért adsz neki ilyen tanácsokat?
2014. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Csiß ***** válasza:
Ha a kérdés nekem szólt akkor kifejthetnéd kicsit részletesebben melyik részt kifogásolod.Btw nekem ez a tapasztalatom.Én így csináltam és már majdnem -25 kilónál járok fél év alatt.
2014. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10 kiló lemehet, ha rendesen tartod.
2014. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehetőségek szerint betartok mindent! Szurkoljatok a szalagavatómkor, addig is mentek a zöld kezecskék :D
2014. szept. 17. 21:26
 9/10 anonim ***** válasza:
[link] Ezt olvasd el.!!!!!
2014. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó válasz eléggé felkeltette az érdeklődésemet, kipróbálom és két hét múlva írok, hogy volt-e eredménye :D
2014. szept. 24. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!