Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretnék fogyókúrázni....

Leoncsy222 kérdése:

Szeretnék fogyókúrázni. Esetleg van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

tehát, nem vagyok megelégedve magammal, a súlyom miatt..

van valami étrendetek ami esetleg bevált?



#torna ##fogyókura ##tipp
2014. nov. 19. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Cukor, fehér liszt, rizs mellőzése

Sok mozgás.

2014. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
regisztrálj kalóriabázison. nekem nagyon sokat segített :)
2014. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi! és valamilyen bevált étrend?
2014. nov. 19. 18:11
 4/16 anonim ***** válasza:

senki sem fogja a szádba rágni, hogy mikor mit egyél. egyszerűen egyél egészségesebb/alacsonyabb kalóriatartalmú kaját és kevesebbet. feltehetően tudod, mi az ami hizlal (ha nem, csomó kérdésben leírták), azt nem kell enni. ennyi a tudomány.

ezektől a kérdésektől falra mászom már komolyan.

2014. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Mindenki fogyni akar, de annyit nem tud megcsinálni egyik sem, hogy beüsse Google-ba : fogyni akarok étrend, vagy valami hasonlót. Inkább beregisztrál ide, és 20 perc szenvedés után feltesz egy olyan kérdést, amit már kismilliószor megválaszoltak. :D
2014. nov. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az én példám: október 3-án 107 kilóval indítottam, 180 cm magas férfi vagyok, főleg hasra hízva. Teljesen elhagytam a cukrot és a fehér lisztet. Barna vagy magvas kenyeret eszek, süteményt egyáltalán nem. Pár dobozos üdítő néha lemegy, de nem sok. Ezen felül nem változtattam semmit, a nassolásnál előtérbe helyeztem a nyers répát és a karalábét, mert azokat szeretem úgy. Nem erőltettem az éhezést, mert az zabálási ingert vált ki. Ma november 21. van, és 99.0 voltam ma reggel. Vagyis 8 kiló ment le 6 hét alatt. A hasam is szépen laposodik. Nem éhezek, de nem is zabálok. Mozgásra nincs szüksége, mert a munkahelyemen sokat kell lépcsőzni, járkálni, emelni, vagyis mozgáshiányom nincs. Ennyi.
2014. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Egyél szinte egész nap, de teljesen vedd ki az étrendedből a cukrot, sót, lisztet, kenyeret, és hasonló dolgokat (tészta, sütemény, édesség). Délelőtt edd teli magad, leginkább szénhidráttal, majd délután fehérjét, de akkor már nem lesz sok étvágyad. Este 6 után ne egyél semmit. Válassz valami aerob testmozgást (kocogás, lépcsőzés, biciklizés, úszás, stb). Ezek így együtt hatékonyak. De időigényes a fogyás főleg ha nehezen megy. És önfegyelemre is szükséged lesz. És kreativitásra. Ha nem vagy az a könnyen fogyós alkat akkor ne gondold, hogy megúszod vérizzadás nélkül.


(Én próbáltam 1000 féle diétát - önfegyelemmel, mára már rutin egy fogyókúra kipróbálása, de igazából ha eredményes is volt egyik-másik, jött a jojó effektus és visszahíztam. Ne higgy semmi fogyókúrában. Minden az életmód váltáson múlik és az anyagcseréden. Ha nem boldogulsz ajánlhatok dietetikust aki segíthet egy testreszabott étrendet összedobni. Az igencsak hasznos és dobod is majd le a kilókat, de ha abba hagyod, nagy eséllyel szép lassan visszahízod. Amúgy ha gyerek vagy még, kamaszkorban nyúlsz majd egy kicsit:) de az is elmúlik:D )

2014. nov. 22. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
az étrend változtatás nagyon kevés sportolni kell
2014. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Kerüld teljesen a fehér kenyeret, péksütiket, cukrot.

Igyál napi 1,5-2 L vizet. (nem szörpöt, nem ásványvizet, hanem SIMA VIZET.) A legjobb a lúgos víz.

Rendszeres testmozgással (lépcsőzés: 500, futás 10p séta, 10p futás, így tovább 2 óráig, biciklizés 1 km, úszás 1óra, felülés 1000:)

2014. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 gordonb válasza:

Rizs mellőzése? Ember te kész vagy!

Nézzél már szét rizs evő országokban mennyi az elhízott ember..


Max a kevesebb fehér rizst egyél.

Vigyél be 300kcal kevesebbet mint szoktál s akár mozogj napi 15 perccel többet, hanyagold a cukrot és a fehér lisztet. Pár hét és megfogod látni

2014. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!