Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Diéta közben gondolom nem...

Diéta közben gondolom nem szabad cukrot enni vagyis annyit amennyit általában, ezt viszont lehet helyettesíteni édesítőszerrel?

Figyelt kérdés

2014. dec. 8. 19:43
 1/5 anonim válasza:
40%
Természetesen nem lehet cukrot enni!:)De ezt nyugodtan helyettesítheted édesítőszerrel!:)
2014. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetni mindent lehet, de az édesítőszerek is okoznak inzulinválaszt, illetve van olyan ami esetleg mérgező lehet. Leghasznosabb az édességek mellőzése vagy korlátozása, illetve megtalálni lehetőleg jobbféle édesítőszert..
2014. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet cukrot enni de mértékkel. Ha kevesebb kalóriát viszel be fogyni fogsz, attól még lehet enni bármit csak kevesebbet és fontos a rendszeres mozgás(legalább heti 3x1 óra) máskülönben a szervezeted alkalmazkodik a kevesebb kajához és megáll a fogyás, erre elveszted a türelmed, elkezdesz kajálni mint előtte és még többet is visszahízol. Ha sportolsz az étvágyad is csökken, saját tapasztalat. Az édesitőszer cukor helyet jó ötlet én is ezt csinálom de olvasd el a leírásban a napi ajánlott adagot.

Sokat fogytam pedig hetente eszek csokit többszőr is meg nagy húsokat. Szóval csak tudni kell mikor miből mennyit és mozogni.

2014. dec. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk cukorra az is igaz, hogy ennék x kalóriát, mert kb. ennyire lenne szükségem. Az étrendemben növelem a cukor mennyiségét, de a kalóriatartalom állandó marad.


Mégis mi történik? Hízni fogok. Na miért? Mert a cukor bezavarhat a szénhidrát anyagcserébe, a kórosan magas inzulinszint pedig kóros anyagcserét okoz. Tehát a gyakorlatban nem is lesz akkora kalóriaigényem, hiszen a cukor miatt eleve raktározott a szervezetem zsírt a bevitt tápanyagokból.


És ez sokaknál így van, akiknél kalóriakontroll miatt megáll a fogyás, szénhidrátok égetésére adaptálódik a szervezetük, és az mindenféle trükkös problémát tud okozni.

2014. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 önkon-troll válasza:

inkább ne, stevia, barnacukor, méz, juharszirup, semmi mesterséges


jah és inkább detoxifikálj és mozogj sokat

nekem a spirulina, msg, omega 3 eddig jót tett, bőr minősége javul plusz boostolja a metabolizmusom

2014. dec. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!