Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudok a leghamarabb...

Bódi Krisz kérdése:

Hogyan tudok a leghamarabb lefogyni???

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Úgy imádom az ilyen kérdéseket...

Függ a NEMEDTŐL a KORODTÓL és a SÚLYODTÓL illetve a MAGASSÁGODTÓL.

Ne akarj hamar lefogyni, inkább lassabb tempóval de szebb eredménye lesz.

Ha rendesen illetve egészségesen étkezel napi 5x és ez az 5 étkezés összesen 1400 kalória, beiktatsz heti minimum 3 mozgás félét amik alkalmanként minimum 30 percesek, és nem eszel semmi finomított lisztes dolgot, illetve semmi cukros cuccot, löttyöket helyette sok zöldség gyümölcs, fehérje, húsok akkor lemegy heti 1kg.

És ne étkezz olajosan,zsírosan

2014. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kevesebbet eszel és többet mozogsz
2014. dec. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Beülsz a sütőbe
2014. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 id. Géber Péter válasza:

Alapvetően az étkezési szokásaidon kell változtatni!

Tanuld meg az alapszabályt!

CSAK ADDIG KELL ENNI, AMÍG ELMÚLIK AZ ÉHSÉGED ÉS NEM ADDIG, AMÍG JÓLLAKSZ!

Egyébként a hamar fogyás egészségtelen is és vissza fog jönni!

2014. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem eszel karácsonyig..
2014. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ceben11 válasza:
Heti 10-15 Km , egy ugrálókötél(napi 20-30 ugrás,attol függ hogy birod) és ne eggyél este 6 után semmit,vagy csak keveset.(kivéve persze ha csak akkor férsz kajához)
2014. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Hargitai János válasza:

Én kb 8 éve 1 szakítás után kettő hétig nem bírtam enni, 1 kocka csokitól már teljesen elvoltam telve... 10 kilót fogytam. Megjegyzem volt miből.


Tudom ajánlani.

2014. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Sport étrend ami nagyon fontos és én a szaunát is ajánlanám
2014. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagy tévhit hogy nem szabad sokat enni, telítettségig enni, stb... DIétában kifejezetten sokat kell enni, nagyon sokat. Csak nem mindegy mit. Az vagy amit eszel. Pékárukat, a minimális cukortartalmú ételeket is, a ros minőségű zsíradékokat tartalmazó ételeket is el kell kerülni. Valamint zsírégető diétában fontos a gyümölcsfogyasztás minimálisra csökkentése, mert nagyon sok cukor van bennük. A vitamin és ásványi anyag bevitelt nagyon nagyon sok zöldséggel kell megoldani (valamint multivitamin készítményekkel), a szénhidrátokat zabból, barna rizsből, esetleg 100% teljes kiőrlésű lisztből készült tésztából, a proteint tengeri halból, sovány húsokból (sertés TILOS diétában), zsírszgény túróból, tojásból vidd be. Izomtömeg vesztés nélkül heti 0,5-1 kg zsírt tudsz lepucolni, ha ennél gyorsabban fogysz, akkor izmot is pucolsz lefelé. Ilyenkor kell még jobban lecsökkenteni a szénhidrát bevitelt, és megemelni protein bevitelt. Ja, és ami nagyon fontos, sok JÓ MINŐSÉGŰ zsíradék nélkül, egy zsírégető diéta nem működik úgy ahogy kéne! Halolajak, olíva olaj, olajos magvak, stb...


Kalóriát fölösleges számolni, hülyeség. Ha beviszel napi 1000kcal-t mondjuk teljes kiőrlésű zabból (ami a leges legjobb minőségű szénhidrát forrás), nem lesz bajod. Ha ugyan ennyi kcal-t cukorral vagy fehér lisztel viszel be, hízol, nagyon gyorsan.

Napi 1-1,5g zsír, 2,5-3g protein testsúlykilónként (ha 60 kiló vagy, 60-80g zsír, 150-180g fehérje). Valamint a szénhidrátot nem szabad egyből drasztikusan lecsökkenteni, fokozatosan kell. Elindul 4-5g/testsúlykg szénhidrátról, és 2 hetente félg-mal csökkented, még nem utolsó 1-2 hétben lemész teljesen 0-ra. Ha megvan mellette a protein bevitel, így 2,5-3 hónap alatt izomtömeg vesztés nélkül le lehet pucolni 10 kiló zsírt.

2014. dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha hiszed, ha nem az étrend sokkal fontosabb a testedzésnél, sportolásnál.


Úgy szokták mondani hogy kb 70% a helyes étkezés 30% az edzés.


Egyik barátom nyár elején kezdte a fogyást 128 kg-ról.

Norbi Update termékeket eszik és fut. Mára csak 105 kg :)


Szóval ez egy hosszadalmas út, és rengeteg kitartás kell hozzá.

2014. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!