Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 14 éves vagyok 174 cm és 70...

14 éves vagyok 174 cm és 70 kiló. Nem látszik meg rajtam annyira de egy picit. Elkezdtem Cardiozni 2 hete, mert úgy érzem "dagadt" vagyok. Hogy ez ideális súly-e vagy inkább soknak találjátok?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Kicsit soknak tunik. De nehez megmondani, latni kene.


A sport nem art, csinald csak. Figyelj oda a kajara is.

2015. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%

Kaja 70% sport 30%

De csak akkor er a dietad hogyha melle sportolsz is !

Elmagyarazom

Akkor fogysz amikor kaloriat egetsz

De ez akkor megy ha egy nap tobb kaloriat egetsz mint amit eszel kulonben amit nem mozogsz le az ertelem szeruen fent marad,zsirkent!:)

Renelem segithettem

2015. jan. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A súlyod nem csak a zsírszövettől függ. Ha erősebb a csontod a testsúlyod is nehezebb. Én most 15 éves vagy 182 centi magas, 82 kiló. Ha megkérdezem, mennyi vahyok szerintük 70 alá tippelnek. Pedig 82 vagyok. A sport nem árt. Én is járok, mert én is soknak érzem. De ne hidd, hogy dagadt vagy. Egy átlag ember magasság és testsúlya között kb 100-nak kellie, mert az normális. Nem sovány, hogy látszanak a bordáim, és nem is kerek. Edz nyugodtan. Nem árt. Izmos lehetsz. De csak mondom, hogy az izom nehezebb, mint a zsír. Szóval egy idő után a testsúlyod megint nőni fog. De ne ijedj meg
2015. jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
feltéve, ha sokat edzel. De nem,kell túlzásba vinni
2015. jan. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
azta rohadt de pocsékul gépel xD
2015. jan. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem nem annyira észvesztően "uhhh de sok" a súly el oszlik rajtad mivel magas vagy de ha ez zavar akkor inkább sportolj többet és egészségesen táplálkozz de ne vidd túlzásba a szervezetnek kell a (csoki és a hús ;))
2015. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket! :)
2015. jan. 26. 21:01
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nem vagy dagadt, de sportolj. Sokkal nőiesebb, hanpicit kerekded vagy. De a magasságodhoz nem sok ez a kiló. Ne a kórosan vékony, vagy izmos férfias nőkhöz hasonlítsd magad!nem azbaz etalon!
2015. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én csak annyit szeretnék, hogyha mondjuk futok a strandon ne lötyögjön... tehát én se akarok kórosan lefogni, és az a baj, hogy a hozzáállásom nem a "legtökéletesebb" akárhányszor elkezdtem fel is adtam pár heten belül...az lenne a kérdésem, hogy valaki tud-e olyan módszert amivel nem kell koplalni de mégis fogy tőle az ember? Persze most elkezdtem

újra edzeni is ~Köszönöm.

2015. márc. 18. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!