Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 2-3 honap alatt tenyleg le...

2-3 honap alatt tenyleg le tud baratnom adni 30 kilot hogy egy nap 1 youghurtot eszik es rengeteget teazik?

Figyelt kérdés
Ebbe nem betegszik bele??hanem 30 at akkor mennyit fogyhat azt hiszem 165 cm es 84 kg 16L
2015. jan. 20. 06:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én így fogytam 4 hét alatt 13 kilót, csak én ettem naponta egy almát is, és tornáztam mellette. A dokim kiabált velem, amikor kiderült. Ugyanis hetekig tartott, mire kikezelt a gyomorhurutomból. Ráadásul utána hiába ettem keveset, a szervezetem emlékezett rá, hogy koplaltatva volt, így abból a kevésből is elkezdett tartalékolni. 2-3 hónap alatt a duplája jött vissza, úgy, hogy odafigyeltem, mit és mennyit eszek.
2015. jan. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16 évesen hová akar fogyózni? tönkre vágja a szervezetét. Még fog változni a teste.
2015. jan. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Főleg ilyen értelmetlen és káros fogyókúrával. Inkább vissza kellene fogni a sok édes vackot és esetleg többet mozogni.
2015. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ebbe nem betegszik bele??"


Szerinted?

2015. jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ez elég nagy hülyeség lenne. Már az alap életfunkcióit sem tudná egy idő után ennyi kalóriából ellátni.

Dehogynem betegedne bele... 1 hétig lehet ilyet csinálni, de tovább semmiképpen sem. Számolja ki, hogy mennyi az alap kalóriaszükséglete, és mennyi kell, és tegye kb. a kettő közé középre azt az értéket, amit meg fog enni. De nem mindegy mit.


És ne is akarjon többet fogyni havi 4-8 kilónál mert nem éppen egészséges dolog.

Egyen sok fehérjét, és mozogjon. Kevesebb szénhidrát, főleg szinte 0 cukor és fehérliszt.

2015. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A joghurtot mióta írják 'youghurtnak'?
2015. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sowilo ***** válasza:

Indiai jógik, akik egész életükben ilyesmiket gyakorolnak, képesek akár 1-2 hónapig is vígan éldegélni mindenféle táplálékbevitel nélkül.


Európai ember ebbe belehal.

2015. jan. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg, néha már azt hiszem, hogy az ilyenek agyból fogynak...
2015. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha a két lábát amputáltatja a villamossal akkor még gyorsabban fog fogyni, és csak kicsivel károsabb.
2015. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!