Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Legtöbben elítélik a 90 napos...

Legtöbben elítélik a 90 napos diétát mert leépítheti a szervezetet viszont ha csak mankónak használom a diétát és mellette minden nap beviszek fehérjét lehet hasznos? Mellette sportolok félek a visszahízástól.

Figyelt kérdés
De szívesen kipróbálnám a diétát mert azért vannak jó tapasztalatok amiket olvastam a diéta után is odafigyelnék a táplálkozásomra. Légy szíves válaszoljatok köszi meg ha valaki tudna hasonló mégis kevésbé úgymond veszélyes diétát ajánlani azt nagyon megköszönném!! Előree is kösziii

2015. jan. 20. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz szerintem teljesen és a keményítő-szénhidrát nap még feleslegessé is teszi. Szerintem tedd fehérje+zöldségre a főétkezést az az ami hosszú távon is tartható.
2015. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mankonak se hasznald mert hülyeseg.

Szamold ki mennyi kcal/feherje/zsir/ch kell naponta es az alapjan rakj össze etrendet. Meg egyszerűbb is.

Ha annyira fogyni akarsz akkor 1 orat csak ra tudsz szanni a tervezgetesre..


Igy a zsir lemegy,az izom marad es a borod feszes lesz.

2015. jan. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen 90 nalos meg banandieta es hasonlokat meg felejtsd el.
2015. jan. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

úgy sem lesz jó,mert a diéta a szénhidrát bevitel csökkentéséről szól és egészséges életmódról.

a 90 napos egyik kitételnek sem felel meg.

ezt a fajta étrendet kórósan elhízott 180kg feletti embereknek dolgozták ki kórházi alkalmazásra,mert egy gyümölcs vagy fehérje napon legalább nem esznek cukrot,szénhidrátot és nekik már ez is hatalmas előrelépés.

tehát ha ezt használnád,akkor pont hogy nem figyelnél oda a táplálkozásodra és az egészségedre.

2015. jan. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kipróbáltam, szóval leírom a tapasztalataimat.

Az volt vele nekem a gond ( amit akkor nem érzetem mert fogytam és ez elvakított) hogy mire túl voltam másfél hónapon , meggyűlöltem a gyümölcsöt. Utána évekig rá sem bírtam nézni az almára, hányingerem lett tőle és nagyjából az összes gyümölcstől.Azóta gyűlölöm a húst magában, csak savanyúsággal, salátával. Nem bírom megenni köret nélkül. És hiába voltak elosztva a napok én soha nem fehérje napon kívántam a húst, soha nem szénhidrátnapon a tésztát.A 3. napra olyan szinten ki voltam éhezve a sütire,tésztára, hogy nem bírtam tartani a mértéket és ugye aki ilyenkor elszáll az nem fogy másnap a gyümölcsnappal. És a fogyókúrám után lett egy jó kis vitaminhiányom, csomókban szedtem ki a hajam. De ugye lefogytam, és később visszahíztam.

Most úgy fogyózok, hogy semmit nem vonok meg magamtól. Abbahagytam a zabálást , mértéket tartok és csak úgy olvadnak le a kilók. Úgy gondolom, hogy ez az ami hosszú távon segít, és ez az amit betudok tartani akár 10 évig is. Kicsit sportolok hozzá és nagyon jól haladok a célom felé. Szóval szerintem nem egy olyan fogyókúra amit érdemes csinálni. Belegondolva, hogy mennyit sanyargattam magam a gyümölcsnappal, most meg normális étkezés mellett is ugyanannyit fogyok és nincs éhség,szenvedés, azt eszem amit szeretnék.

2015. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na,ezt kene megertenie minden nonek amit az utolso írt..
2015. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm szépen a válaszokat pontosanezeket szerettem volna megtudni.Akkor elfelejtem ezt a diétát és inkább összeállítok egy sajátot, meg mértékkel eszem majd. A sportot pedig folytatom. Nagyon köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak.:)
2015. jan. 21. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!