Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 4 napja csinálom miért nem...

4 napja csinálom miért nem fogytam semmit?

Figyelt kérdés
betartottam ma a 4. nap szénhidrát. reggeli 1 narancs egy óra múlva ittam egy kávét, ebédre egy tányér diós tészta, most vacsoráztam délután 4 kor egy kis szelet pizzát. Mikor indul be így a fogyás, nézem a recepteket, holnap koplalós gyümölcsnap, fehérje napon joghurt, tojás, sajt keményítő napon rizst ettem párolva. Mit csinálok rosszul mert mindenki arról ír, hogy egy hét alatt 2-3 kilót leadtak.
2015. jan. 22. 16:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Mert elhiszed, hogy ezzel az etrenddel, ennnyi ido alatt lehet fogyni. Meg ha sikerul is, az csak viz es izom lesz.


Gondolom neked sem 4 nap alatt jott fel a sok kilo, ha egyaltalan van rajtad felesleg.


Olvass utana a szervezet mukodesenek es ne dolj be az ilyen fogyokuranak.

2015. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
dióstészta? pizza? Ezt fejezd be most mert értelmetlen. Nézz utána egy normálisabb fogyókúrának. Sárga kapszula könyvet meg csak ajánlani tudom.
2015. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
20%
-1/2 citrom -friss,szeletelt gyömbér -meleg viz -1/2 teáskanál fehér bors Az elkészités nagyon egyszerű,hiszen minden hozzávalót egz üvegbe kell tenni,forró vizzel felönteni és amikor a viz meleg,de még nem langyos,tehát amikor ihatóvá válik akkor napi 3 alkalommal elkell fogyasztani belőle..8hónapot kell csinálnii és 40kg fogysz ..egyik ismerősömnek bevált:)
2015. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálom
2015. jan. 22. 20:28
 5/20 bollocks ***** válasza:
75%
Azért nem fogytál, mert ilyen f..aszságokat eszel, mint pizza meg diós tészta. Kelj fel a fotelból és mozogj!
2015. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

Igyál meg reggel éh gyomorra egy jó erős fekete kávét!

Ne valami bolti instantot, hanem rendes kotyogósban készültet, húzd le amilyen gyorsan tudod, majd szívj el egy cigit. ekkor irdatlan kényszert érzel majd, hogy wc-re menj és akkorát fogsz szarni hogy egyből lemegy rólad 2-3 kg!!

Amúgy meg ez most komoly kérdés??

Mit vártál 4 nap után leadsz 20kg-ot????

majd szép lassan a leírtak alapján kb hetente fél kg vagy inkább az alatti fogyásra számíthatsz!!

Szóval kb még 2 hónap mire észreveszed, mert heti fél kilót nem fogsz észrevenni! Pont az elöbb leírt wc-s eset miatt!!

Szóval csak türelem!

2015. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Csináld csak az előírt diétát!

A sok okos "dietetikussal" (az oldalon lévő hüly.ékre gondolok) meg ne foglalkozz!

Hidd el használni fog de lassan, viszont nem szenvedsz az éhségtől, és nem lesznek súlyos betegségeid mint a koplalás alatt! Valaki meghalja a pizzát, meg a sajtot, rizst, kenyeret egyből neki áll okoskodni! Hogy ááááá hülye vagy az méreg csak hízol stb. mert mindenhol ezt szajkózzák ugyebár. De hidd el nem ilyen idi,óta állította össze a diétát!!

2015. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, te döntöd el, hogy kinek hiszel. Annak aki helyesen, összeszedetten leírja a mondanivalóját, vagy annak aki egy "l"-el írja azt, hogy "meghallja".
2015. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

#8-as Ez-az te egy kib.aszott zseni vagy, észrevetted a gépelési hibámat! Meghallja így jó ???

Am. komolyan mi fa,szságot írtam szerinted??

Fejtsd már ki létszíves!!

Vagy inkább fognád be a po.fádat te senk.iházi!!!

Faszt kell offolni az embert egy gépelési hiba miatt, amikor nem fas,zságokat írogat mint mások!!

2015. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Az a sok hülye dietetikus ellenben veled, tudják hogy miről beszélnek. Nem léteznek csodafogyókúrák, életmódot kell váltani. Mert mi lesz ha abbahagyja ezt a hülyeséget? Ugyanúgy visszaáll pizzát zabálni, és felszed 20 kilót? Baromi sok értelme van.

Kérdező áruld már el hogy a pizzától, a diós tésztától miért indulna be a fogyás?

Tisztán kell étkezni el kell felejteni a cukros, lisztes sz*rokat, áttérni a teljes kiőrlésű gabonákra, naponta 5x kell enni keveset és mondanom sem kell hogy nem diós tésztát meg társait. Józan paraszt ész, de komolyan...

2015. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!