Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos dietanal mit vigyek...

90 napos dietanal mit vigyek suliba enni?

Figyelt kérdés
Elore bocsi, hogy ekezet nelkul irok csak angol a billentyum:) szoval el akarom kezdeni a 90 napos dietat es regebben csinaltam olyat, hogy suliba csak gyumolcsot vittem de egyszeruen nem volt energiam, nem birtam tesizni, altalaban 7oram van es a hetedik mindig a tesi es futni nem birtam, de ha szendvicset viszek akkor ugy erzem energikusabb vagyok, mit tehetnek?:( 16/L
2015. febr. 21. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A 90 napos diéta hülyeség, nem ajánlom senkinek, egy 16 éves fejlődő szervezetnek meg pláne nem. Ebben a korban ezerrel pörög az anyagcsere, bőven elég, ha odafigyelsz a táplálkozásra (5x kisebb mennyiségben tiszta, egészséges ételek), és mozogsz mellette.


Ha elkezdesz drasztikusan fogyókúrázni, azzal tönkrevágod az anyagcserédet, és később már nagyon nehezen fogsz

2015. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, a vége lemaradt: ...nagyon nehezen fogsz fogyni. Szóval nem kéne ezt csinálni, csak ésszel étkezni és mozogni.
2015. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem is totál tévút az ilyesmi. Mindent egyél, csak mértékkel, csökkentsd a csokit, édességet, egyél salátát köretnek néha, ne igyál cukrosat és mozogj valami olyat, amitől jól érzed magad.
2015. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Megkérdeztem a barátaimat ő szerintük vigyél: Tükörtojást és Balázst( a Balázs egy fiú 160magas cipőben de szinte mindig abban van bajszos szőrösülepű és jukasköldökü) szerintem biztos finom. /Jungler Kerestetik/
2015. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!