Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Végre rá szántam magamat hogy...

Végre rá szántam magamat hogy elkezdjem azt a diétát. Aki már csinálta az lenne kedves segíteni nekem benne?

Figyelt kérdés

Ha lehet akkor írjatok konkrét tervezetet hogy mikor mit egyek. Mit mivel helyettesíthetek.

Olyanok NE írjanak akik csak leoltanak hogy ez hülyeség.

Köszi előre is.


2015. febr. 23. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Zabpehely,túró,tojás,gyümölcs,hús (csirke,hal),zöldség.

Napi 2-3 liter víz,sport.

Én ezeket eszem,már 7 kiló lement 7 hét alatt.

2015. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pld. reggelire gyümölcs+korpovit, vagy zabkása (tehéntej helyett rizs/kókusztej. Ebéd/vacsi: saláta (jégsali, uborka, rukkola...stb) csirkehús/hal/tojás, sonka, (kevés) sajt (olaj helyett kókuszzsír). Tízórai/uzsi: túró, joghurt. Kenyér helyett én korpovit kekszet eszek, nem sokat! Fehér liszt helyett teljes kiőrlésű rozsliszt, vagy rizsliszt. Nekem a levesek is bejönnek, zsiradék nélkül (borsó,répa, vagy karalábé,répa....)
2015. febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az eddigi válaszok jók, én már csak annyit tudok hozzá fűzni, hogy este 6 után ne egyen!:) mert egyébként este emésztődik meg és ez által nincs akkora esély a fogyásnak...:$
2015. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!