Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Normális, hogy a 90 napos...

Normális, hogy a 90 napos diéta kb. félidejében leáll a fogyás? Már több mint 2 hete egy gramm sem ment le.

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló, hogy csökkentened kell a bevitt kalóriát.
2010. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Na igen, csökkenteni. A szénhidrát- és a keményítőnappal. A többit megeheted...


Viccet félretéve: ez egy állati egészségtelen "diéta". Egyik nap alig eszel, másik nap meg telenyomod magad szénhidráttal. A normális és egészséges táplálkozásba ez nem fér bele, nem csoda, hogy nem fogysz.

2010. febr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Na és mi lesz a 91. naptól? Nem értem ezeket a divat diétákat...

Én egy 50 éves diétát tartok. Minden nap normálisan eszek.

2010. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. A 90 naposnak az eleje a leglátványosabb. majd megy még le, de nem annyi, mint az elején. Általában.
2010. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat, véleményeket, kb. erre számítottam.

Valószínű, hogy tényleg csökkenteni kellene a bevitelt, de akkor úgy járnék, mint a cigány lova...(mire leszoknék az evésről, addigra feldobom a talpam)

Egyébként azért kell diétáznom és azért nem tudok ( én is 50 éve) normálisan enni az év minden napján, mert idény jellegű vendéglátásban dolgozom, amiről ugye tudjuk, hogy idényben látástól vakulásig,nem idényben meg semmi a munka.Az étkezés meg ennek a fordítottja.

2010. febr. 15. 13:49
 6/11 A kérdező kommentje:

Nos, úgy döntöttem, hogy a 90 napos diéta 4 napos ciklusát 3 naposra változtatom:

összevonom a keményítő és a szénhidrát napot,ezt is a keményítőnap javára.Vagyis lesz egy húsnap, aztán a keményítőnap, de úgy, hogy ha megkívánom, akkor eszek más szénhidrátot is, a harmadik nap pedig gyümi.És ezt fogom ismételni.

Indokom az az, hogy a szénhidrátnapon mindig visszajött ami addig lement.

Mit szóltok hozzá???

2010. febr. 17. 13:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet. Nekem 3 hétig állt a mérleg és közben 6 centit fogytam (összesen). Most meg zsupsz!leugrott 3 kiló. NE ADD FEL! És nehogy csökkentsd a kalóriát,mert akkor azt mondja a szervezet: "Kevés a kaja?Akkor gyorsan raktározzunk,éhínséges időkre is!" Folytasd ahogy eddig tetted, hidd el,megéri!
2010. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2010. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem elképzelhető hogy nem fogysz tovább, sőt az is, hogy hízik valaki. Pár evidenciát célszerű figyelembe venni. Az izmok sok energiát fogyasztanak és energia hiány esetén a szervezet feldogozza őket. A legtöbb fogyókúra látványos kezdeti eredménye az izomtömeg csökkenésből áll. A testünkön lerakódott zsír nem fogyaszt energiát és a szervezet elég nehezen tudja felhasználni. Ha kevés energiát viszünk be, a szervezet raktározni fog és azt használja el, ami éppen nem kell és ez rendszerint valahol az izomzatban van. Zsír és cukor minden táplálékban van, ezt szívódnak fel legkönnyebben és ezekből képződnek a zsírraktárak is legkönnyebben. A szervezet nem a jó alakra, hanem a túlélésre van hangolva. És végezetül ugyanez a folyamat játszódik le azokban az emésztőrendszeri betegségekben (ide értve a gyomorsavasodást is) ahol a felszívódás gátolt vagyis az izomzatot megeszi és a táplálékból raktároz. Szerintem ezeket figyelembe véve sokkal hasznosabb módszerek jutnak az ember eszébe, mint a diéta.
2010. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én is csináltam a 90 napos diétát. Az első héten lement 5 kg, azután heti 1 kg kb. Én csak 60 napig bírtam - a szervezetem teljesen kibukott! Gyomorfájdalmaim voltak és legyengültem. Azt tanácsolom, ne add fel, de ha úgy érzed hogy nem bírja a szervezeted ne folytasd, mert sokkal kötheted be. Előnyére: 15 kg-ot fogytam, megszűnt a magas vérnyomásom, és a diétát követően nem jött vissza semmi, még terhes nem lettem (3 évre rá)

Még egy tanács: a gyomorfájdalomra (savtúltengés) ajánlják a különféle magokat - de ha azt eszel biztos nem fogysz egy grammot sem! Tapasztalat!

2010. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!