Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lehetséges lenne fogynom 3,2...

Lehetséges lenne fogynom 3,2 és fél hónap alatt?

Figyelt kérdés
Nem mondanám hogy elhízott vagyok,csak inkább olyan "puha",már ha ez létező kifejezés így :D szóval formásodnom kellene és azt a kis felesleget leadnom ami van 3 hónap alatt.Lehetséges lenne mindennapi edzéssel,és ötször kevés étkezéssel egy nap?Milyen tornát kellene csinálnom,hozzátenném,13 éves lány vagyok.Valakinek valami hasznos tanács,ötlet? :)

2015. márc. 10. 22:06
 1/7 anonim válasza:
sport sport sport, sok folyadék, gyümölcs, zöldség!!
2015. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
persze, en is fogytam többet is mint 3 kg, bar orvosom ajánlására elkezdtem szedni egy étvágycsökkentőt..meizitangot.
2015. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kizárólag almát és sajtot egyél, de ne maradj éhes.
2015. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja nem hülyeség a napi 5-szöri étkezés, kevés szénhidrát több fehérje :) Szertorna,tánc,crossfit?
2015. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az alma-sajt miért lenne jó? és úgy biztosan éheznék :)
2015. márc. 17. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:

sargakapszula.hu


lifetilt.hu


lifetilt.blog.hu



Ezekre meg ne hallgass, totál idióták. Mondjuk a 90 napos diéta témakörében nem is értem igazán, hogy min csodálkozom.

2015. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi,nem tudtam hova rakjam be :D köszönöm :)
2015. márc. 18. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!