Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 17 éves leszek hamarosan és...

17 éves leszek hamarosan és 67kg vagyok, Segtségeteket kérem, hogy hogyan lehetnék vékonyabb?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 21:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
Engem is érdekelne valami tipp mert 13 vagyok és 62kg de nem vagyok dundi.
2015. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
47%

Diéta és mozgás!

futás, torna, valami sport.

Fontos a mozgás.

Étrend 1500 kalóriás sport mellett stb...

2015. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

A kérdésből nem derül ki sem a nem, sem a magasság, mert azok arányában kéne gondolkodni. 67kg férfiben 17 évesen nem, hogy sok, de majdnem kevés, nőben sok.


Egy dolgot meg kell érteni, ha valaki hosszú életben gondolkodik akkor ahhoz megfelelő táplálkozás és rendszeres mozgás szükséges. 17 évesen szerintem már elég érett az ember ahhoz, hogy eldöntse milyen sportot szeretne űzni hosszú távon. Táplálkozás terén meg le kellene szokni a tinik között oly népszerű szírupos lötyöktől. Kola, energia italok, hagy ne soroljam. Ezek egy része veszélyes (távolkeleten sok energiaital be van tiltva), a kola hízlal + kioldja a fogakból és a csontból a kálciumot és lehetne sorolni.


Ha fogyni akarsz és természetes alapon, akkor csináld azt végig amit egy testépítő a verseny előtti 3 hónapban csinál, csak hanyagold a vizhajtot. Semmi cukor, zsír, pékárú és némi mozgás.

2015. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nevermind30 válasza:
51%
Akár fiú vagy, akár lány, kérlek, a fogyókúrát felejtsd el. Az életmódváltás célszerű, de csak fokozatosan, hagyd hogy átálljon a szervezeted és a lelked. Apropó lélek. Most keress barátokat, támaszokat, akik segítenek neked a fogyásban, nem várj addig, míg feleslegesen kisebbségi érzésed lesz, hiszen nem a kilók mutatják meg, milyen ember vagy. Módszert írni látatlanul nehéz, nyugodtan kérdezd meg a háziorvost, közeli konditermet, hogy mit szabad sportolnod alkatodnak, egészségügyi állapotodnak megfelelően. Kitartás és sok sikert!
2015. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
46%

Ami altalanosan javasolhato latatlanban is, az az, hogy figyelj oda nagyon a taplalkozasra. Sose eheztesd magad. Egyel rendesen, csak nem mindegy, hogy mit. Sajnos meghatarozo a kornyezet is, amiben benne el az ember. Ha a csalad nem hajlando mast enni, mint tepertot szalonnaval, akkor nehez dolgod lesz. Patton tabornok is bolcsen megmondta, hogyha nagy celok fele torekszel meg kell kuzdeni a kornyezet visszahuzo erejevel.

Szoval. Az etrendedbol hagyd ki lehetoleg a zsiros husokat. Inkabb csirke, pulyka, hal dominaljon. Keruld a feher lisztet es a buza termekeket ugy altalaban es barmit ami glutent tartalmaz. Edessegeket ne egyel. Finomitott cukrot messzire keruld. Fogyaszthatsz rizst /barna, fekete, voros, basmati/, hajdina a legjobb. Cukrot helyettesitheted xilitollal vagy eritritollal. Sutemenyekbe is mehet. Ha nassolasra vagyok, akkor keszitek rizs pudingot kokusz tejjel. A pekarut is gondosan szelektald meg. De legjobb inkabb kihagyni. En most zab kenyeret akarok kesziteni itthon. Zabkasa reggelinek is kituno. Isteni palacsinta is keszitheto zabbol. Tej fogyasztasat lecsokkenteni vagy kihagyni. Helyette natur joghurt vagy kefir esetleg iro. Csak ajanlani tudom a kokusz zsirt. Igazan rengeteg mindent ehetsz, csak meg kell cserelni, be kell helyettesiteni a megfelelo hozzavalokat.

Mozgas is kell. Ha mas nem 1 oras intenziv seta minden nap. Ha masba is belefognal, akkor edzovel /mindenkepp/ konzultalj, de legalabb a testneveles tanarod kerdezd meg.

2015. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
egyél 5-ször 1 nap, de pici adagokat. este 6 után ne egyél. sportolj, futás, biciglizés. ne egyél krumplit, kenyeret, egyél salátát, zöldséget, sovány húst.ígyál sok vizet. evés elött ígyál 1 pohár vizet, és akkor nem érzed az éhséget.
2015. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki segítségét.
2015. márc. 18. 19:14
 8/11 anonim válasza:
Kerüld a McDonald's t jó messziről :D
2015. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hogy lehet leírni a biciklit "g"-vel??????????????

Nem csak itt látom, hanem mindenhol, hogy az emberek nagy többsége nem tud helyesen írni!

Tragédia! Komolyan!

2015. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gatyád válasza:
nagyterembe jo a zene!!!
2015. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!