Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 14éves 175cm fiú! A nyáron le...

14éves 175cm fiú! A nyáron le szeretnék fogyni az 90 nap. Ezeket fogom csinálni: napi 30 km bicaj másfél óra foci meg este edzek kb 30 percet"fekvőtámasz felülés" kaját is vissza fogom! Szerintetek így menyire fogyhatok le? Válaszokat köszönöm!

Figyelt kérdés
lefogyhatok így??

2015. márc. 31. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, mert ezek elég szubjektívek


nagyanyámnak óra elmenni a boltba biciklivel, meg mark webbnek is egy powerhour


amúgy meg sárga kapszula

2015. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem siman figyelj a kajara ne egyel cukrot meg feher kenyeret,, vegyel feherjet meg zabpelyhet
2015. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jah és 90 kg :)
2015. ápr. 1. 17:06
 4/5 anonim válasza:
Sportolj valamit amit szeretsz. Fekvőtámasz felülés, valamennyi izomzatot termel attól nem fogsz fogyni. FŐLEG HASBÓL NEM. Futást javaslom.
2015. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szia:) Szerintem ez is működhet, de hatékonyabb lenne ha valami kardió edzést csinálnál (youtube-on van nagyon sok) mondjuk egy héten 2x és mellé még futnál.De mondjuk az sem mindegy, hogy mennyit szeretnél fogyni, mert ha csak keveset ez bőven sok, de ha már ilyen 5-10 kiló akkor ezt is javaslom hozzá.Sok sikert!
2015. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!