Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy Kezdjem ell?

Hogy Kezdjem ell?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 90-napos edzés programot szeretnék elkezdeni ami mellet szeretnék egy 90-napos diétát is bele vinni a programba.19cm vagyok és 95Kg, tehát szeretnék le fogyni kb:10-15kg-ot az edzés mellett
2015. ápr. 5. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésként kereshetnél egy egészségesebb diétát.
2015. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt írnám sehogy.. vagy mindegy mennyi napig akarsz diétázni, utána majd visszahízol.. de addig próbálj ki szerintem valami tiszta étrendet.


Zöldségekkel, húsokkal, belsőségekkel.. szerintem próbáld ki gabonák, cukor és tejtermékek nélkül.


Ha már diétázol.


De ha már jó az étrended, akkor azt szerintem tartsd meg sokáig, mert hasznos dolog.

2015. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
95kg-vagyok, kb 80-85kg-ra szeretnék le fogyni edzésközben.Ez egy 90-napos edzés terv és ha sikerülne ne fogynom 85kg-ra akkor akár 3-hónap alatt száraz izmot tudhatok hozni.Utánna természetesen edzés tervet váltanák!!!
2015. ápr. 5. 23:24
 4/5 anonim ***** válasza:
10 kiló hozható 3 hónap alatt.
2015. ápr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 I.B.T. válasza:
szerintem előtte nőj egy kicsit:D
2015. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!