Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Üdv mindenkinek! Valaki...

Üdv mindenkinek! Valaki megmondaná nekem, hogy a diéta ideje alatt lehet napi 1-2 deci száraz vörösbort inni esténként?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 15. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy deci kb. 85 kalória.

Döntsd el, hogy belefér-e vagy sem.

Én nem innám, főleg mindennap nem. :)

2015. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia,ha diéta ideje alatt szeretnél alkoholt fogyasztani,a SZÁRAZ borok a legjobb választások,mert ezekben lényegesen kevesebb a cukortartalom.Azonban én sem ajánlanám mindennap,csak max.heti 2-3 alkalommal.A vörösbornak mellesleg jótékony hatásai is vannak a benne lévő antioxidánsok miatt.
2015. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Napi szinten alkoholt inni nem túl előnyös, egészséges.
2015. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj,most látom,hogy konkrét 90 napos diéta.Akkor nem,illetve csak a szénhidrát napon.
2015. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom olvasd el: [link]
2015. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A száraz borban a legkevesebb a szénhidrát. Sőt! A benne levő alkohol oldja a zsírokat. Javítja a vérkeringést. Elősegíti a vérképzést. Nappal megnyugtat és jobban alszol tőle. Inkább legyen 1dl és mindenképp valami jobb minőségű! Ennyitől nem leszel alkoholista, nyugodj meg!
2015. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egy férfi ismerősömről van szó egyébként, aki a borról nem nagyon tudna lemondani a diéta alatt sem.
2015. ápr. 16. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!