Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 12L,154cm,56k Szeretnek...

12L,154cm,56k Szeretnek leadni 8-10 kilot. Az mindeny, hogy hany honap csak szeretnek leadni kilokat. Az osztalytarsaim mind sovanyak es en is szeretnek fogyni Elore is koszonom a segitseget. Hogyan fogyhatok le?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 15:46
 1/8 Tahaja válasza:
4%

Helyesírás:1-es!


-Ne egyél 6 után

-Ne egyél édességet(csak kis mennyiségben)

-Igyál sokat

-Mozogj

-Egészségesen táplálkozz

Alap dolgok!

2015. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne azért akarjál fogyni, mert mindenki más sovány, hanem azért, hogy magadnak akarjál tetszeni. 12 évesen ne kezdjél bele nagy diétákba, hiszen rengeteg mindent tönkretehetnél vele. Fiatal vagy, szükséged van a tápanyagokra ahhoz, hogy megfelelően nőhess, ne legyen probléma majd a menzeszeddel, ne hulljon ki a hajad, egészséges és szép maradjon a bőröd - hosszú a lista. Neked még szükséged van a tápanyagokra, így azt felejtsd el, hogy megvonod magadtól az ételt.


Amire figyelj oda az az, hogy kerüld a fehér lisztet (helyette ha már kenyér, akkor teljes kiőrlésű), cukrokat, vond meg magadtól az édességeket, mondj nemet a cukros italokra, igyál megfelelő mennyiségű folyadékot és aludd ki magad. 14-15 éves korodig ne kezdj bele komoly diétákba és kalóriamegvonásba, mert később bánni fogod.

2015. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel nagyon fiatal vagy a mindenféle őrült fogyókúrákhoz, ezért szerintem menj el a háziorvosodhoz, védőnőhöz, dietetikushoz, hogy adjanak az étrendedhez kapcsolódóan tanácsokat. És kezdj el valami számodra izgalmas sportot! Ne felejtsd el, hogy a te korodban még fejlődik a tested és valószínűleg 1-2 év múlva teljesen máshogy fogsz kinézni, úgyhogy ne aggódj! A lényeg a mozgás és egy jó étrend! :)
2015. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tahaja tudom,hogy nagyon rossz a helyesirasom
2015. ápr. 19. 19:16
 5/8 anonim válasza:

Ahogy az előzők is mondják!


Én meg azért annyit hozzátennék ,hogy ha 15(Vagy annál idősebben) kezdesz fogyózni akkor azért ne ess túlzásokba:)


Amit meg erről a mostani korról mém mondanék az az ,hogy ha már elkezdet ezeket a lépéseket ne ess túlzásba! Tartsd be a minimális cukorszintet!


Ha esetleg nem fogynál ne ess kétségbe ez genetika:)



UI: Véletlenül nem Lilla a neved?:D

2015. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ja és étkezés után ne sportolj;)
2015. ápr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem Lilla a nevem
2015. ápr. 22. 18:16
 8/8 anonim válasza:
A legjobb módszer a 90 napos diéta.én 2 hét alatt 4kg-ot fogytam és nem vagyok éhes heti 2-szer zumbázok
2015. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!