Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Gyümölcsnapon ti is éreztetek...

Gyümölcsnapon ti is éreztetek puffadást a gyomrotokban?

Figyelt kérdés
Most először próbálom ki ezt a diétát

2015. ápr. 23. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
en ezert hagytam abba. :)
2015. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsit jobban utánaolvashattál volna mielőtt belekezdesz. A 90 napos diéta egy egyértelműen bedőlt dolog, egy szakember sem tanácsolja. Fehérjét, szénhidrátot és zsírt is minden nap kell enni.
2015. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Talán csak a kérdésemre szeretnék választ kapni és nem kioktatást. Köszi.
2015. ápr. 23. 21:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy miért válaszolsz ilyen agresszívan, nem kioktatni akartalak, sőt, a kérdésre válaszoltam. Azért nem jó a gyomrod két pofára eszed a savas gyümölcsöt, miközben semmi zsírt meg fehérjét nem viszel be napokig. Teljesen szétbarmolja a gyomrot ez a diéta. Vacsorára fagyi meg csoki, gyümölcsnap satöbbi satöbbi.
2015. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Lehet, hogy utánaolvasott, női magazinokban lelkesen írják, hogy ez egészséges, remek dolog... A 3 szénhidrátnapjával, bár ők ezt nem teszik hozzá, csak én.

Úgyhogy nem kárhoztatom a kérdezőt, gondolom, amúgy egész értelmes nők is belefogtak már, mert a táplálkozáshoz pont nem értenek, s a kolléganő fogyott vele vagy tudomisén. Nem mindenki gondolja át, hogy mit tesz a testével, nem bölcs dolog, de az emberek zöme nem bölcs.


Kérdező, én ugyan sosem próbáltam ki a 90 naposat, a véleményem már akkor megvolt róla, amikor azt se tudtam, hogy pl. mi a glükagon, de egy gyümölcsnap nekem is betenne. Sok cukor, a vércukor és az inzulin az egekben, majd leesik, az ember éhes tőle, sokak nem bírják a savat, én ugyan igen, de csak gyümölcs egész nap, az fura lenne a szervezetemnek a szénhidrátos korszakaimban is. A testünk pont nem igényli azt a sok cukrot, inkább szeretne már aminosavakat jó sok órával az előző bevitel után, azokat jónak tartom naponta bevinni, a gyümölcsben pedig kevés van.

De mindenki másképp reagál, van, aki jól bírja a gyümölcsnapot, van, aki nem.

2015. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A sok gyümölcsöt nem bírja a legtöbb ember.


A gyümölcscukortól is lehet hízni, illetve zsírt tartalékolni közben meg az izomzatból lebontani fehérjét, hiszen arra is szükség van.. meg a sok cukor, gyümölcshéj puffad a belekben.


Szóval jah, azért az ember nem egészen ilyen gyümölcslégy vagy orángután.

2015. ápr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Másnap reggel már biztos voltam benne, hogy ez a gyümölcsnap nem jó ötlet. Valószínüleg az én szervezetem ezt így reagálja le, de akkor kicsit változtatok a diétán.

Köszönöm a válaszokat.

2015. ápr. 25. 08:16
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Az ember zöldség és húsevő, általában jól emésztjük a zsírt is, ami stabil vércukor és inzulinszintekhet, egészséges metabolizmust tesz lehetővé.


Viszont a mai (lehet a modern, szennyezett) környezetben érzékeny az emberek többsége a gluénre, sok szénhidrátfogyasztásra, rossz minőségű tápokat fogyasztó állatok tejére, a gluténre, mesterséges adalékanyagokra.


Rossz étrenden könnyen felborul a bélflóránk, drasztikus következményeket okozva az emésztés és az immunrendszerünk működése szempontjából.


Ha egy nem modern környezetben élő egészséges embert civilizált környezetbe helyezünk s ilyen életmódra kényszerítünk, ő is érzékennyé fog válni ezekre a káros hatásokra, ártalmakra.


Ezért sokan ésszerű, lehetőleg tiszta étrendet tartanak, a káros, nem kívánt hatások minimalizálása érdekében, a helyes bélflóra és az egészséges bélrendszer (bélhám), emésztés megőrzése érdekében.

2015. ápr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Inkább tornázz vagy valami. (Persze tudom h könnyebb a semmittevés mint a rendszeres testmozgás, de nem értem h miért hiszed azt h befektetett munka nélkül bármit is elérhetsz...)
2015. máj. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez a probléma, hogy nem tudok sportolni a térdem miatt, de nem ez a lényeg. Csak sima kérdés volt, ha azt gondolod semmittevő vagyok csak mert az könnyebb tévedsz :)
2015. jún. 3. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!