Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 171 cm 63 kg vagyok. Lehetsége...

171 cm 63 kg vagyok. Lehetséges június közepére 55-re lefogynom?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 26. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Mégis minek?

171 cm-es magassághoz az 55 kg már inkább a kórosan sovány állapot!

Szerintem teljesen jó a súlyod a magasságodhoz képest. Én 4 kg-al vagyok könnyebb nálad, de 11 cm-el alacsonyabb és nem vagyok kövér! Igaz vékony sem, van rajtam némi felesleg, de semmi olyan, amit ne lehetne elviselni, kb. nekem lenne ideális az 55 kg, nem neked!

2015. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De hogy a kérdésedre is válaszoljak, én nagyon szigorú diétával fogytam annak idején le, amit epekövek miatt kellett csinálnom, 15 kg-ot kb. 2 hónap alatt. De az tényleg durva volt és rá is ment az immunrendszerem!
2015. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

1es, dehogy kórosan sovány :D én kb ekkora magassághoz vagyok ennyi kiló, számomra teljesen ideális, nem sovány.


Kérdező, mivel nincs rajtad nagy túlsúly, ezért nehezebb 8 kilót leadnod, mint egy 90 kilós embernek..

Azt mondják, hogy max a heti 1 kilós fogyás a normális, (bár 63 kilóhoz ez kicsit sok, itt inkább heti 0,5 a reális) szóval elméletileg 6-7 kilót leadhatsz..

2015. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"kb ekkora magassághoz vagyok ennyi kiló, számomra teljesen ideális, nem sovány. "

Tudod az anorexiások is, akiknek már zörög a csontjuk is azt hiszik, hogy az az ideális, ha még vékonyabbak lennének, de ettől még nyilván nem úgy van.

Mondjon bárki bármit, 171 cm-es magassághoz nagyon is ideális a 63 kg, az 55 már igen is sovány lenne!

2015. ápr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És kedves korábbi válaszoló, nyugodtan számolj testtömeg indexet, a 171 cm-es magassághoz az 55 kg-os testsúly pont, hogy a sovány kategóriában van, míg a 63 kg pont a normál kategóriában.

Tehát az, hogy én kövérnek tartom magam, vagy éppen nem tartom magam soványnak, az csak egy dolog. Azt én látom úgy, attól még nagyban eltérhet a valóságtól, mint ahogyan az előzőekben is említettem, lásd anorexiások!

2015. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1es, ha nagyon szeretnéd, linkelek neked magamról képet, hogy megállapíthasd, nem vagyok sovány.. :D


soha nem mondták még rám, inkább dícsérni szokták az alakomat. nincs ki sehol a bordám, az alsó részemen pedig még egy kis felesleg is van :D szerencsére elégedett vagyok magammal, egészségesen sportolok, kajálok, nem éhezek.


de tessék, itt egy kép, amin a nőnek kb olyan az alakja, mint nekem, max a hasam picit izmosabb :)

[link]

2015. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tíz centivel alacsonyabb vagyok, és 50-55 kiló. Szerintem ne súlyra menj, inkább tükörre! ;)
2015. ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!