Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Jó ez így? Fehérje napom van....

Jó ez így? Fehérje napom van. Ebédre eszem 3 tojásból és 2 virsliből rántottát. Vacsira ugyanezt csak 2 tojásból 1 virslivel.

Figyelt kérdés
90 napos ellelzőktől nem kérel választ :)

2015. ápr. 30. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

1. A mennyiség nagyon kevés.

2. Amit eszel, az inkább zsír nap, ugyanis az étrendben több a zsír, mint a fehérje.

2015. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
A virslit is fehérjének számoltad?
2015. ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A hús az fehérje

A tojás mért lenne zsír?

2015. ápr. 30. 11:25
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy te mennyit eszel,de én 3 tojásnál többet meg sem bírnék enni
2015. ápr. 30. 11:27
 5/15 anonim válasza:
2. vagyok a virsliben nincs elegendő fehérje, azaz minimális a tojás ,meg attól függ miben sütöd ki.. virslinél bármi jobb fehérje forrás pl mellé esetleg egy kis sovány túró,sajt,csirkemell,tojás,tej, stb tejben is kevés fehérje van a túróhoz képest másrészt meg jobban eltelit mintha tejet innál,mert a túró szilárd halmazállapotú.
2015. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ilyen tudatlansággal inkább semmilyen diétát ne végezz! A tojásban kb. ugyanannyi a zsír, mint a fehérje. A virsli hulladék, nem hús. Több benne a zsír, mint a fehérje. Ismerkedj a kalóriatáblázatokkal, vagy nézegesd a csomagoláson lévő számokat!
2015. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sonka jobb lenne? Csak mert ezek vannak itthon. Délutánig nem tudok boltba menni.
2015. ápr. 30. 11:37
 8/15 anonim ***** válasza:

A virslinél rengeteget számít a minősége, többnyire hulladék, a minőségiek jobbak, de ez nem az én asztalom, én boltban színhúst se veszek, kivéve a lazacot, mert az túl jó és túl olcsó a megfelelő formában és helyen.


A tojás és a virsli félig zsír, a kalóriatartalom 2/3-a zsírból jön. De ez így teljesen korrekt, zsírnap úgysincs... De így sajna a fehérje jó, ha az adott napra összejön, a 3 másikkal mi lesz? Bár nem tudom, milyen, ha 4 naponta 4-szeres fehérjét visz be az ember.


A mennyiség valóban kevés, de ha a többi nap nem koplalós, még beleférhet, főleg, ha a kérdező nem tud többet enni fehérjéből. Kalóriadeficites nap lesz, az biztos.

2015. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Elvileg jó (attól függ milyen virslit eszel, ha hús akkor jó, ha ízfokozós szója akkor te tudod)


De ha valaki fehérjét és zsírt eszik, ez eddig oké, de nem kellene mellé zöldség?


Ha már az ember félig növény(zöldség)evő, félig húsevő, akkor te az állati termékeket fogyasztod, ez oké, főleg ha így jóllaksz és jól érzed magad.


De hasznos tápanyagok, vitaminok és rostok lennének a különféle zöldségekben is, illetve legtöbbünket ezek segítenek jóllakni, mert adott esetben a szükséges zsír és fehérje mennyiség (minimum kalória) nem igazán lakat jól (persze ez egyéni jellemző is, te írtad hogy 3 tojással jóllaksz).

2015. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Eszek mellé zöldséget csak nem írtam kérdésbe,mert azzal gondolom nem rontom el
2015. ápr. 30. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!