Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Alkohol diéta alatt?

Alkohol diéta alatt?

Figyelt kérdés
Tegnap barátnőm nyert italjegyet és nem akartuk "kidobni" ezért tegnap ittam 2 vodkajuce-t, 1,5 tatrateát és fél pepsit....tudom,h nem kellett volna,de mondanátok valamit,h h ürüljön ki teljesen a szervezetemből? Egész héten próbálom kompenzálni,kevesebb étel több sport,sok folyadék. Remélem ezzel nem rontottam el :( (egyépként ez keményítő nap,este történt)

2015. máj. 10. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:

A 90 napos $zarsághoz nem értek.

De néha belefér. Szàraz vörösbor light colaval pedig minden nap belefér.

A csoki meg a péksütemény jobban hízlal, mint az alkohol (a tejszìnes krémlöttyöket ne keverjük ide.)

2015. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kétszer is berugtam mégis fogytam 17 kilót!Ráadásul sör+unicummal!
2015. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Néha előfordul az ilyesmi. Én tegnap buliban voltam és nem tudom, 2ezer vagy hány plusz kalóriát toltam be, nem kicsi részben cukorból és gluténből, amit 3 éve kerülök és igazából ketogéneznék... Természetesen nem vagyok jól és tudtam, hogy hülyeség, de néha hülyeséget is kell csinálni, bár nem feltétlenül ilyen formában :D Én aztán nem fogom kompenzálni, az tuti, eszem, ahogy kedvem lesz, ma valószínűleg nem sokat :)


A kiürüléshez időn kívül nem tudok mit mondani. Ne aggódj, a szervezeted megbirkózik vele s ennyiért minek aggódni? (bár nem tudom, 1 tatratea mekkora s a vodkajuice mennyire volt vodkás, de ezek nem lehetnek nagy mennyiségek)


A 90 napos miatt sokkal jobban aggódnék, személy szerint. Kiegyensúlyozatlan és 3 nap van az egyetlen nem eszenciális makrotápanyaghoz, ez elég vicces, de sokan komolyan veszik, máig nem fogom fel, miért. Ja, mert lehet enni tortát 4 naponta... (Ami nem is annyira rossz, mert egy csomó fehérje és zsír van benne a fölösleges cukor mellett, sokkal kiegyensúlyozottabbá teszi a napot.)

2015. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lusta vagyok ezredszer is leírni a diéták ellen szóló érveimet, ezért most szigorúan csak a kérdésre válaszolok.

Néha tegyél engedményeket! Bizonyított tény, hogy a túl szigorú önuralomba hamarabb belefárad az ember, mintha időnként félresiklik.

2015. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) egyébként azért csinálom ezt a fogyókúrát,mert rendszert visz az életembe... Mikor "csak" helyesen próbáltam étkezni,akkor mindennap azon gondolkodtam,h mit is egyek ma? Mennyit mozogjak? Baj ha megeszek egy sor csokit? És ha bűnöztem akkor pedig vagy feladtam és mindig az volt a vàlaszom h "majd holnap, vagy majd hétfőn" és teljesen rosszul éreztem magam...és ezzel a diétával mindent szabad, csak mértékkel. Való igaz,h megvan szabva,h egyik nap pl. Fehérje,de aznad egy kis erőt,h igen holnap ehetek egy kis főtt krumplit, vagy egy sor csokt ... Eddig megvagyok elégedve ezzel a diétàval :)
2015. máj. 11. 19:02
 6/6 jorpet válasza:
Nem szerencsés, szerintem, mert nekem pl. meg szokta hozni az étvágyam az alkohol. :)
2015. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!