Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 5 vagy akár 10 kilót szeretnék...

Sushuux3 kérdése:

5 vagy akár 10 kilót szeretnék fogyni kb. másfél hónap alatt. Ötletek?

Figyelt kérdés
Fürdőre mennénk osztálykiránduláson de nem vagyok megelégedve az alakommal, tehát gondoltam fogynék.Sok fiú van az osztályban és egy osztályfőnök,igy nem nagyon akarok mutatkozni félmesztelenül. Értékelném a válaszokat !

2015. máj. 12. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Javaslok valami normalis dietat, ne az ilyen x napos divatdietakkal probalkozz. Valts eletmodot, etkezz egeszsegesen, sportolj, foleg, hogy gyerekkent nem is szabad igazabol fogyokuraznod, mert meg fejlodesben van a szervezeted. Egyebkent a heti fel kilo fogyas a normalis, nagy sulyfelesleg eseten, ha nagyon odateszed magadat, 1 kilo.
2015. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Normális célt tűzzél ki!

Másfél hónap alatt 5 kg nem lehetséges.

Kezd el, egyél normálisan, mozogj, ne nassolj, meg lesz az eredménye. De ahhoz több idő kell.

2015. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogadom a tanácsaitokat !
2015. máj. 12. 17:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Én fogytam már egy hónap alatt 4-5 kilót, és nem jött vissza addig, amíg abba nem hagytam a sportolást.
2015. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az lehet, de akkor se ajanlgasd ezt az egeszsegtelen tempot egy gyereknek.
2015. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy gyerek? 16-17 évesen nyugodtan fogyózhat, ha úgy kívánja.
2015. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Heti 1 kilót lehet fogyni, de inkább heti fél kiló a reális.


Tehát 1,5 hónap alatt jó étrenddel lehet fogyni 5 kilót.


Egyébként pont most akarod megd.gatni magad, vagy miért lett most sürgős ez a fogyás dolog?

Úgy értem, pl. fél éve nem volt fontos? Mert minél korábban kapcsol az ember (lánya) annál jobb esélyei vannak a megfelelő testsúly, forma elérésére.


De ne aggódj, igazából a fiúk a husibb lányokat is szeretik, szóval annyira nem kell megfelelni a vélt közízlésnek. Én azt mondom, szerintem legyenek egészségesek a nők, tehát ne azért fogyjanak, mert azt hiszik hogy én csontokkal szeretek játszani, hanem érjék el azt az állapotot, ahol nem cukorbetegek, ki tudnak hordani egy babát (nem inzulinrezisztensek, pcos betegek) s ez, az egészség már önmagában is vonzó, szép.


Hát, részemről ennyi lenne! :)

2015. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szia! 2 eve (16 voltam) tavasszal nekifogtam napi 1x enni (altalaban 2 szelet hazi jellegu kenyeret es mellette a napi 8 perc hasizmot a youtubrol. masfel honap alatt -6 kg... sokan mondjak h ez nem mukodik mert mikor abbahagyor ujra visszahizol. en is visszahiztam (1 ev alatt) de masik tavasszal megismeteltem es ujra lefogytam... nehez kibirni napi 1 etkezest de motivacioval lehetseges... (az iden nem csinaltam igy most 75 vok. 18/F
2015. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a napi 1 étkezést nehéz kibírni (azt is meg kell szokni persze, aki napi 4-5 alkalommal eszik annak szokatlan) de az éhezést, azt nehéz kibírni. 2 szelet kenyér? az mi? abban semmi értelmes anyag nincs.
2015. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!