Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Június ig le szeretnék fogyni...

Június ig le szeretnék fogyni 10 kg hogy csináljam, az az 3 hónapom van?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 19:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szerintem kalóriát akartál mondani:) Egyébként így van, de ez is csak 40-50 perc futás után igaz. A többi mozgásra nehezebben kiszámítható, de futásnál ez a megfelelő átlagemberre.
2010. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

16:55 olyan jó választ írt: kinyomtatom, és én is leadok 10 kilót :) Nem jövök vissza, ne kritizálják le az okosok. Utálok sportolni, de így el tudom képzelni.

Kezdjük együtt!! :)

2010. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Szia!

Nálam az vált be 2 éve, hogy naponta legalább 5X ettem és mindig csak keveset. A kenyeret én is teljesen el tudtam hagyni és a tésztákkal is óvatos voltam. Amúgy mindent ettem, amit addig is csak kb. negyed annyit, amennyit előtte és már akkor ettem mindig valamit, amikor még nem is voltam éhes. A legfontosabb, hogy soha ne éhezz, mert akkor hirtelen többet falsz be, mint amennyire tényleg szükséged van.

A főétkezésekhez, pedig soha nem szabad éhesen nekiülni, mert akkor nagy zaba lesz a vége. Érdemes kaja előtt 2-3 dl vizet meginni. És a kis nasik helyett csak zsírszegény joghurt legyen, puffasztott rizsszelet vagy búzaszelet, vagy műzli, sovány felvágott és zöldség, gyümölcs.

És tényleg jó a mondás, miszerint:

"Reggelizz úgy, mint egy király,

Ebédelj úgy, mint egy főúr,

És vacsorázz úgy, mint egy koldus!"

Én pontosan 10 kilót dobtam le könnyedén MOZGÁS NÉLKÜL 2 hónap alatt. De a többiért már mozogni kell, hogy még több menjen le és ne is jöjjön vissza.

2010. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Az utolsó válaszadó a tuti és sok vitamin,zöldség,gyümölcs,rengeteg mozgás persze ami izzaszt!Tili-toli!!!
2010. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
0%
Szerintem legegyszerűbb, ha úgy csinálod, ahogy a világ szegényebb részein működik. Három hét is elég lesz. Pénz, idő, energia befektetése, sport nélkül, bármit ehetsz, ami csak kapható, de ne egyél, csak annyit, hogy épphogy életben maradj. Vagyis naponta 4-5 alkalommal, 1-2 falatnyit. Többet nem. Én például mindig éhes vagyok, soha nem eszem sokat, és mindig vékony voltam.
2010. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

22:38: Szerintem ez a módszer egyáltalán nem jó. Egyszerűnek sem nevezhető .. ehhez nagy akaraterő kell a többség valószínűleg belebukik és nagyon egészségtelen is..

Szóval a legjobb amit már többen írtak: étrenden kell változtatni + mozgás. Ja és szerintem az annyira nem is szép ha valaki csontsoványra fogy le koplalással:S Ha a mozgást választja még formája is lesz.

2010. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Eddig én is ezen gondolkodtam. tavaly júniusban szültem terhességem alatt csak terhes tornára jártam, miután megszültem nem volt semmi mozgásom.szépen lassan bálnává nőttem ki magam.mostmár elértem hogy naponta legalább egy óra szabadidőm legyen és biciklizéssel kezdtem majd futás, enni eszek rendesen különben nem tudnám vonszolni a testem.csak arra figyelek hogy mártékkel egyek és ne szalonnát csokit egy kiló kenyérrel.ha beköszönt a jó idő a görkorira gondoltam még.fokozatosan a fiam egy éves szülinapján szeretném nőnek érezni magam újra! remélem sikerül
2010. márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!